قهرمانی تیم ایثارگران در مسابقات فوتبال نوجوانان جاسک

قهرمانی تیم ایثارگران در مسابقات فوتبال نوجوانان جاسک

مسابقات فوتبال نوجوانان شهرستان جاسک که با شرکت پنج تیم زیر نظر هیئت فوتبال و همکاری اداره ورزش وجوانان در محل زمین چمن استادیوم شهید لشکری جاسک برگزار شده بود با قهرمانی تیم ایثارگران جاسک به پایان رسید

تیم ایثارگران با مربیگری شنبه زاده در این دوره از مسابقات بدون باخت با چهار برد و ۲۱گل زده و ۱۲امتیاز با اقتدار قهرمان شد تیم های ذوالفقار بسیج و طوفان بونجی به ترتیب مقام های دوم و سوم این مسابقات را بدست آوردند.

از سوی هیئت فوتبال آقای حسین احمدی با ۱۴گل زده از تیم ایثارگران به عنوان بهترین گلزن مسابقات و فرزاد گدا زهی از تیم ایثارگران به عنوان بهترین بازیکن معرفی شدند وجوایزی دریافت کردند.

در مراسم اهدا جوایز این مسابقات سرهنگ حسن نکویی زاده جانشین بسیج جاسک مرادی رئیس ورزش وجوانان، عنبری رئیس هیئت فوتبال حضور داشتند.

سرهنگ حسن نکویی زاده جانشین بسیج در این مراسم از مسئولین برگزاری این مسابقات تشکر کرد وگفت : ورزش می تواند جامعه را شاداب و با نشاط کند شهرستان جاسک استعداد های خوبی در ورزش دارد دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زیر ساخت های ورزشی خوبی در جاسک احداث کرده است.

وی افزود : تلاش های شبانه روزی رئیس ورزش وجوانان جاسک برای گسترش ورزش شهرستان قابل تقدیر است.

جانشین بسیج جاسک اضافه کرد : بسیج در کنار ورزش جاسک بوده و هست و خواهد بود امکانات ورزشی بسیج در اختیار ورزشکاران شهرستان می‌باشد، هرچقدر برای ورزش سرمایه گذاری کنیم جامعه ای سالم و با نشاط خواهیم داشت.

در ادامه این مراسم عبدالمجید مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک از هیئت فوتبال جاسک و داوران سرپرستان ومربیان تیم های ورزشی جاسک که در امر برگزاری مسابقات همکاری کردند تشکر کرد و گفت: تیم های فوتبال شهرستان جاسک تحت پوشش هیچ شرکت ونهاذی نیستند و تمام هزینه هارا بصورت مردمی جمع آوری میکند، عدم تمکن مالی نداشتن اسپانسر از مشکلات تیم های فوتبال جاسک می‌باشد از مسئولین شهرستان درخواست دارم بفکر تیم های فوتبال شهرستان باشند.

مرادی افزود : علیرغم وجود شرکت های نفتی در شهرستان این شرکت ها رغبتی برای کمک به تیم ها ی جاسک ندارند و از ورزش شهرستان حمایت نمی‌کنند شرکت های موجود باید حق مسئولیت های اجتماعی را پرداخت کنند.

رئیس ورزش وجوانان جاسک از حمایت های خوب مدیر کل ورزش وجوانان استان نماینده شرق استان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار وامام جمعه جاسک معاون سیاسی فرماندار تشکر کرد و بیان کرد: دولت سیزدهم در امر احداث زیرساخت های ورزشی جاسک توجه خوبی دارند که در همین راستا با پیگیری های شخص مدیر کل محترم، نماینده محترم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار جاسک پانزده زمین چمن مصنوعی در روستاهای جاسک احداث و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است تلاش خواهیم کرد با حمایت این بزرگواران تا پایان سال جاری ده زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان افتتاح کنیم.

لازم به ذکر است : افشین احمدی، جهانگیر دریایی علی عنبری و داوران در امر برگزاری مسابقات مذکور همکاری خوبی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *