مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان:توسعه ورزش بانوان از اولویت های مهم ورزش هرمزگان است

 

*◀️مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان گفت: توسعه ورزش بانوان از اولویت های مهم ورزش هرمزگان است و توجه به ورزش بانوان سبب رشد و پویایی جامعه می شود* .

*✳️به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان، محمودرضاامیاری جلسه تخصصی کارگروه ورزش بانوان استان اظهار داشت:توسعه ورزش بانوان در هرمزگان یکی از برنامه های مهمی است که با ارائه ایده ها و نظرات و برنامه های ورزش بانوان رشد و توسعه می یابد* .

*💠وی با بیان اینکه می بایست از ظرفیتها واستعدادهای ورزشکاران ، مربیان،داوران،اساتید ونخبگان ورزشی استان در جهت پیشرفت و توسعه ورزش بانوان بهره گیریم اظهارکرد: با همفکری و برنامه ریزی های اعضای کارگروه می توان ورزش را در حوزه های همگانی و قهرمانی، بازی های بومی و محلی و روستایی ،و استعدادیابی و آموزش را درسطح استان توسعه وگسترش دهیم* .

*✅متولی ورزش وجوانان استان تصریح نمود:باتشکیل این کارگروه قطعادر مسیری حرکت خواهیم کرد که حاصل تفکراساتید،پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان و نخبگان ورزش به عنوان برنامه ریز ورزش سرلوحه کار قرار خواهد گرفت وبا تصمیمات تاثیرگذار در حوزه ورزش بانوان خواهیم توانست رشد و توسعه در این حوزه را شکوفاتر نماییم* .

*💠امیاری با بیان اینکه نگاه ویژه ای به ورزش بانوان در سطح شهرستان ها و روستاها داریم یادآور شد: با تعامل و همکاری همه اعضاء ،نیازمندی های موجود در سطح ورزش بانوان استان ارزیابی وآسیب شناسی شود تا این نیازها در فرصت لازم شناسایی و رفع شود* .

*✳️وی بیان داشت:برای ارتقاء سطح ورزش بانوان هرمزگان باید از ظرفیت ها و پتانسیلهای ادارات و نهادهای دولتی،دانشگاههاومراکز علمی، آموزش وپرورش ودیگر ادارات استفاده نماییم* .

💠 *مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان خاطرنشان کرد: باتوجه به حضور بانوان ورزشکار هرمزگانی در تیم های ملی این استان استعدادها و ظرفیت های خوبی وجود دارد و امیدواریم با برنامه ریزی صحیح و اصولی در رشته های فعال در آینده شاهدحضور بیشتر بانوان قهرمان هرمزگانی در رده های ملی و بین المللی و تیمهای ملی باشیم* .
*❇️لازم به ذکر است؛ اولین جلسه تخصصی کارگروه ورزش بانوان استان هرمزگان به ریاست محمود رضا امیاری مدیرکل ورزش وجوانان استان، معاونین اداره کل وسایر اعضاء در محل سالن جلسات اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان برگزار شد وسایر اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه استعدادیابی،آموزش و توسعه ورزش بانوان در سطح استان بیان نمودند.* *🔸روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان🔸*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *