مراسم کلنگ زنی ششمین مرحله طرح مسکن جوانان جزیره

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت:در اجرای طرح مسکن جوانان جزیره، نیت خدمت به مردم و تحقق شعار دولت سیزدهم است.

به گزارش گابریک آنلاین، افشار فتح الهی در مراسم کلنگ زنی ششمین مرحله طرح مسکن جوانان جزیره واقع در روستای دیرستان که با حضور احمد مرادی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، شیخ محمدعلی امینی، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت بندرلنگه، شهریار نوری زاده، مدیرکل بنیاد مسکن هرمزگان و جمعی از مسوولان سازمان و شهرستان برگزار شد، بیان داشت: با انجام کلنگ زنی مرحله ششم طرح مسکن جوانان جزیره، تاکنون ۱۶۰ هکتار زمین در ۳۸ روستا به ۳۵۰۰ جوان فاقد مسکن واگذارشده است.

وی ضمن تقدیر از همکاری تمامی دستگاه‌های مرتبط، پیاده‌سازی طرح مسکن جوانان جزیره را الگویی موفق از کار همدلانه بین نهادها دانست و افزود: ما به‌عنوان سازمان منطقه آزاد قشم خواهان همکاری ارگان‌های استانی و کشوری در بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود به نفع مردم و برای خدمت به ساکنان جزیره هستیم.

فتح الهی ادامه داد: در یک‌ساله اخیر تلاش کردیم ریل‌گذاری صحیحی در سازوکار سازمان انجام دهیم تا هر مجموعه‌ای بعد از ما، موظف به حرکت در این مسیر برای خدمت به مردم باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین از تلاش‌های احمد مرادی، نماینده مردم هرمزگان برای پیگیری طرح تحقیق و تفحص از این سازمان قدردانی کرد و گفت: مسوولان باید بیاموزند که در این نظام، مدیریت جزو حقوق فردی نیست و عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *