۹۹ هکتار از اراضی تصرف شده رفع تصرف شد

با ورود دستگاه قضایی ۹۹ هکتار از اراضی تصرف شده رفع تصرف شد

دادستان عمومی انقلاب جاسک :
دستگاه قضایی با هرگونه زمین خواری و فساد در جاسک با قاطعیت بر خورد خواهد کرد

دادستان شهرستان جاسک با اشاره به رفع تصرفات زمین خواری در این شهرستان گفت: متاسفانه در سنوات گذشته شاهد زمین خواری زیادی از سوی برخی افراد سرشناس و پرنفوذ بوده ایم که با آن برخورد می شود.

حجت الاسلام علی امامی دادستان عمومی انقلاب شهرستان جاسک گفت : دستگاه قضایی با هرگونه زمین خواری و فساد در جاسک با قاطعیت بر خورد خواهد کرد وهر گونه تعرض به اراضی ملی و دولتی جرم است و با متخلفان برخورد می شود.

وی افزود: ورود دستگاه قضایی به موضوع زمین خواری سبب شد با همکاری اداره منابع طبیعی ۹۹ هکتار از اراضی تصرف شده رفع تصرف شود.

دادستان جاسک با بیان اینکه برخی از مفاسد اجتماعی و اداری در این این شهرستان که سبب نگرانی هایی در بین مردم شده بود، عنوان کرد: با بررسی‌های انجام شده در برخی از موضوعات اجتماعی واداری در شهرستان جاسک فساد اداری در یک از ادارات محرز و چند تن از متخلفان نیز بازداشت شده اند.

امامی گفت: این اقدام قضایی سبب امیدواری مردم و حمایت و تائید مسئولان وائمه جمعه را نیز به همراه داشته است که بر اساس ماده یک فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری به سران قوا، تسامح در مبارزه با فساد به نوعی همدستی با فاسدان و مفسدان است.

دادستان شهرستان جاسک تاکید کرد: هر مسئولی که در مبارزه با فساد اداری تسامح کند، مشمول ماده فوق خواهد شد، پس به همه مسئولین توصیه می کنیم نسبت به این فرمان مقدس ولی امر مسلمین توجه بیشتری شود تا ادعای ولایی بودن آنها خدشه دار نشود.

وی با اشاره به موقعیت وآینده شهرستان جاسک گفت: علیرغم ظرفیت پیشرفت برای شهرستان جاسک در ابعاد مختلف متاسفانه به جهت اهمال مسئولین در سنوات گذشته شاهد محرومیت زیادی در این شهرستان هستیم، بندرجاسک با توجه به موقعیت استراتژیک و منابع طبیعی بکر در صورت همت بیشتر مسئولان و همکاری مردم می تواند یکی از زیباترین جزایر جنوب باشد اما اکنون از وضعیت نامناسبی برخوردار است، که ما در خصوص احیای حقوق مردم شریف جاسک کوتاهی نخواهیم کرد.

امامی افزود: الحمد الله با ارشادات ائمه جمعه جاسک و فرماندار پر تلاش شاهد اقدامات موثری از سوی دولت در سال بعد خواهیم بود.

جاسک / خبرنگار / کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *