صعود ۹ پله ای هیئت گلف هرمزگان در رنکینگ کشوری

صعود ۹ پله ای هیئت گلف هرمزگان در رنکینگ کشوری
هیئت گلف استان هرمزگان با کسب ۴۴ امتیاز رتبه ۱۶ از بین استان های کشور را کسب کرد.

عضو هیئت رئیسه مینی گلف کشور گفت: هیئت گلف هرمزگان با وجود اینکه یک هیئت تازه تاسیس است و کمتر از دو سال از آغاز بکار آن می گذرد موفق شد با ۹ پله صعود نسبت به به سال ۹۷ از رتبه ۲۵به رتبه ۱۶ دست یابد.

بیژن شبانکاره بیان کرد: در سال ۹۷ امتیاز کسب شده توسط هیئت استان در کشور ۳۰ و در سال ۹۸ با کسب ۱۴ امتیاز به ۴۴ امتیاز افزایش یافت.

وی افزود: کسب امتیاز و رتبه در میان بیش از ۲۷ استان کشور کار ساده ای نیست به ویژه برای هیئت های تازه تاسیس مانند هرمزگان. اما به لطف خداوند و همت خانواده گلف هرمزگان موفق به کسب رتبه و امتیاز شدیم.

این مقام مسئول اضافه کرد: راز موفقیت ما این است که در مجموعه هیئت از افراد متخصص همان حوزه استفاده کردیم و به اعضا مطابق با تخصصی که داشتند مسوولیت دادیم.

وی تصریح کرد: از دیگر فعالیت هایی که انجام  دادیم این بود که اولین تیم در رده نوجوانان را به المپیاد کشوری اعزام و بیش از ۴ داور و مربی را در رشته های مینی گلف و بهکاپ تربیت کردیم.

شبانکاره اظهار کرد: از دیگر فعالیت هایی که منجر به کسب رتبه و امتیاز برای استان شد، ساخت زمین های مینی گلف در استان و راه اندازی هیئت های شهرستانی بود.

عضو هیئت رئیسه مینی گلف کشور در پایان گفت: به دلیل کرونا نتوانستیم برخی فعالیت ها را انجام دهیم اما در آینده نزدیک رتبه و امتیاز استان را با همت ورزشکاران و اعضای هیئت ارتقا خواهیم داد./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *