شیخ حیدری خطاب به جراره رئیس شورای شهر بندرعباس

نمی دانم دنبال چه هستید! اما بازنده اصلی این لجبازی های شما، مردم هستند

به گزارش گابریک آنلاین؛ عبدالرضا حیدری سراجی عضو شورای شهر بندرعباس صبح روز یکشنبه ۹بهمن ماه ۱۴٠۱ در شصت ونهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهربندرعباس در واکنش به رد اصلاحیه بودجه سال ١۴٠٠ شهرداری خطاب به رئیس شورا گفت: با این کارشکنی ها به کجا می خواهید برسید؟ نمی دانم دنبال چه هستید! اما بازنده اصلی این لجبازی های شما، مردم هستند.

دبیری نژاد عضو دیگر شورای شهر نیز در دفاع از اصلاحیه بودجه سال قبل شهرداری گفت: برای ارائه گزارش تفریغ بودجه سال ١۴٠٠ شورای شهر پیگیری نمودم و ظاهراً گزارش تفریغ بودجه بدلیل رای مخالف شورا به اصلاح بودجه معطل مانده است.

دبیری نژاد خطاب به رئیس شورای شهر گفت: عدم اصلاح بودجه سال ١۴٠٠ برای شهردار قبل، سرپرست وقت شهرداری و شهردار فعلی به نسبتی که در شهرداری مسئولیت داشتند مشکلات حقوقی و پرونده تخلف از بودجه، ایجاد خواهد کرد و ممکن است پرونده تخلفی مانند آنچه برای خود شما بعنوان رئیس شورا قبلا تشکیل شده ایجاد شود.

وی افزود: از طرفی اگر تغییری هم در اصل بودجه سال ١۴٠٠ اتفاق افتاده بدلیل پرداخت بیش از پیش بینی بودجه ای در موضوعاتی همچون حقوق پرسنل، پروژه های عمرانی و پرداخت مطالبات پیمانکاران بوده است و یک ریال سو استفاده مالی نشده. جرم شهردار فعلی در انحراف از بودجه، تسریع در اجرای پروژه نیمه تمام شهرداری و پرداخت حقول پرسنل است. در طول ادوار گذشته شورای شهر بندرعباس سابقه نداشته اعضای شورای شهر اصلاح بودجه شهرداری را رد کنند و از این طریق بدنبال پرونده سازی باشند، امیدوارم انگیزه خاصی پشت این پرونده سازی ها نباشد.

گفتنی است در پایان این نشست اصلاحیه بودجه سال ١۴٠٠ شهرداری بندرعباس تنها چهار رای موافق کسب نمود و به تصویب اکثریت شورا نرسید.

 

خبرنگار: مهردادحسین پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *