جشنواره ۲۰ باهدف معرفی شرکت‌های برتر سال در قشم برگزار می شود

مدیر مرکز بین‌المللی رشد قشم از برگزاری جشنواره ۲۰ باهدف معرفی شرکت‌های برتر سال در منطقه آزاد قشم و ایجاد فضای رقابت و تعامل و نمایش توانمندی‌ها و محصولات این شرکت‌ها خبر داد.

به گزارش گابریک آنلاین، فرزاد خلفی در نخستین جلسه هماهنگی جشنواره ۲۰ در منطقه آزاد قشم گفت: شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌های نو، کسب‌وکار، نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدید پذیر، صنایع و معادن، صنایع دریایی، گردشگری، شیلات و کشاورزی، عمران و خدمات فنی و مهندسی می‌توانند با ارائه دستاورد، توانمندی و محصولات خود در این جشنواره شرکت کنند.

وی ادامه داد: ایجاد رقابت تومان که به مولدسازی شرکت‌ها منجر می‌شود و همچنین افزایش هم‌افزایی و تعامل بین خود شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی که منجر به ایجاد هسته‌های علمی و عملیاتی می‌شود از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.

به گفته مدیر مرکز بین‌المللی رشد قشم، جشنواره ۲۰ با همکاری معاون توسعه مدیریت، معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری و سایر نهادهای مربوط ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در جزیره اجرا می‌شود و درنهایت ۲۰ شرکت برتر معرفی‌شده و می‌توانند از مزایای ویژه برخوردار شوند.

خلفی تصریح کرد: با انتشار فراخوان عمومی تمامی شرکت‌های فعال در منطقه می‌توانند برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی کرده و دستاوردهای خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

وی خاطرنشان کرد: اساسنامه مرکز بین‌المللی رشد قشم از سال ۸۴ توسط وزارت علوم ابلاغ‌شده و هم‌اکنون با انعقاد تفاهم‌نامه‌های متعدد در حوزه علمی و آموزشی و برگزاری رویدادهای مختلف سعی می‌کنیم تا نقش این مرکز در ارتقای وضعیت علمی، اقتصادی و صنعتی جزیره را افزایش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *