افتتاح ۲۹ پروژه عمرانی ورزشی همزمان با هفته دولت در هرمزگان

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان خبرداد: افتتاح و بهره برداری از ۲۹ پروژه عمرانی ورزشی همزمان با هفته دولت در هرمزگان

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: ۲۹پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱۴۰میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

به گزارش گابریک به نقل از؛  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان ، محمودرضا امیاری ، با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی ورزشی استان در هفته دولت بیان داشت: ۲۹پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱۴۰میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح می شود.

 

امیاری افزود :اجرای برنامه فرهنگی و ورزشی در سراسر استان توسط اداره کل ورزش و جوانان، هیئت ورزشی و سمن ها در طول هفته دولت اجرا می گردد،بطوری که در هفته دولت امسال با توجه به محدودیت‌های ناشی از کرونا در برگزاری مراسم‌ها و افتتاحیه‌ها و شرایط خاص موجود و هم‌زمانی هفته دولت با دهه اول ماه محرم، بنابراین برگزاری برنامه‌های این هفته باید با رویکرد آنلاین و وبینارهمراه شود.

وی بیان داشت : این ایام فرصتی ارزنده در راستای میثاق با آرمان‌های امام راحل، شهدا، ولایت و رهبری و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، اقدامات و خدمات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید است وهفته دولت فرصت مناسبی است که تلاش کنیم امید را میان مردم زنده نگه داریم.

متولی ورزش و جوانان هرمزگان افزود: محدویت‌هایی که باتوجه به شرایط ایجادشده را در برگزاری برنامه‌های هفته دولت مدنظر قرار بدهیم و برنامه‌ها را می بایست نسبت به سال‌های گذشته متفاوت انجام شود.

 

امیاری یادآورشد:افتتاح و بهره برداری ۲۹ پروژه عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان ازبرنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان است که ارزش ریالی آن بالغ بر۱۴۰میلیاردریال است.*

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان خاطرنشان کرد: می بایست در هفته دولت با استفاده از ظرفیت صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و رسانه‌های گروهی و مکتوب و خبرگزاریها دستاوردهای این اداره کل را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای مردم اطلاع رسانی ‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *