بازدید دادستان بندر جاسک از بیمارستان خاتم الانبیاء

بازدید دادستان از بیمارستان خاتم الانبیاء جاسک

بازدید میدانی داستان عمومی انقلاب حجت الاسلام علی امامی به همراه دکتر احمد پور رئیس شبکه بهداشت، خرمی مدیر بیمارستان خاتم الانبیاء، دکتر فرینام فاریابی مسئول داروخانه از بیمارستان خاتم الانبیاء بندر جاسک

دادستان عمومی انقلاب از نزدیک با مردم دیدار و گفتگو کرد همچنین از سیستم نوبت دهی جدید، انبار دارو و بخش های جدید اتاق های عمل ، بخش NICU(بخش مراقب های ویژه نوزادان) و زنان و زایمان که در آینده نزدیک افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت بازید کرد.

ابتدا دکتر احمد پور گزارشی از عملکرد بیمارستان خاتم الانبیاء بندر جاسک را خدمت دادستان ارئه نمود.

سپس دکتر فاریابی مسئول داروخانه ضمن گزارشی از موجودی دارو گفت : خوشبختانه کمبود دارو تا حدودی رفع شده، مشکل کمبود دارو مختص این شهرستان نیست بلکه کشوری است و تا این لحظه به همکاری و پیگری های دکتر احمد پور داروهای مورد نیاز شهر را تامین کنیم.

دکتر فاریابی یادآور شد : برخی از مکان های درمانی درمان سرپایی انجام می دهند ولی در این بیمارستان بصورت تخصصی انجام می‌شود و در بازه زمانی کوتاه مدت دچار کمبود برخی دارو ها شدیم که بحمدالله این مشکل برطرف شد و امیدواریم مشکل دارویی کشور حل شود تا شاهد کمبود دارو در هیچ جا نباشیم.

در این بازدید دادستان عمومی و انقلاب بندر جاسک حجت الاسلام علی امامی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارکه فجر پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی ایران گفت : به برکات این نظام دستاوردهای فروانی بدست آمده و آرزوی سلامتی و طول عمرت باعزت رهبر معظم انقلاب را خواستاریم، واقعا جا دارد از زحمتکشان حوزه بهداشت تشکر و قدر دانی کنم که با کمترین امکانات در حال تلاش هستند که این به نوعی جهاد می باشد.

دادستان عمومی و انقلاب اضافه کرد : همه ما می‌دانیم مشکلاتی در این بیمارستان وجود دارد نبود برخی امکانات پزشکی و پزشک معالج اما تا جایی که در توان داریم باید خدمت رسانی به مردم را در اولویت کار خود قرار دهید.

علی امامی افزود :هدف از این بازدید در خصوص کمبود دارو، کندی در روند نوب دهی، برخورد نامناسب پزشک و پرستاران، پوشش بیمه ای و انجام خدمات پزشکی به درخواست مردم و شفاف سازی این مسائل و برطرف کردن مشکلات است.

حجت الاسلام امامی بیان داشت : با وجود مسائل و مشکلات قابل قبول نیست که ارائه خدمات و برخورد نامناسب با بیماران را داشته باشید به صراحت و بدون تعارف اعلام می‌کنم با افرادی که در انجام وظیفه محول شده که خدمت به مردم است و اگر در انجام این وظیفه کوتاهی کنند برخورد قانونی خواهیم کرد.

خبرنگار جاسک /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *