جلسه همندیشی و بررسی مشکلات بندر جاسک

جلسه همندیشی و بررسی مشکلات بندر جاسک

جلسه همندیشی و بررسی مشکلات به ریاست دادستان عمومی انقلاب در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار گردید

موضوعات مطرح شده در این جلسه میدان ورودی شهر، ساماندهی قایق ها، محلات بافت فرسودهاشتغال جوانان، حق وحقوق شهرازشرکت های نفتی، رفع تصرف زمین های کوه مبارک، مجوزصید، صیادان لنج وقایق، واگذاری زمین هایی که فاقدسندمی باشند، کم کاری برخی مدیران، ایجادتفرجگاه، بحث مبلمان شهری، آسیب های اجتماعی (اعتیاد و مشروبات الکلی)، برگزاری جلسات متعدد با مدیران شهرستان.

داستان عمومی و انقلاب بندرجاسک حجت الاسلام علی امامی ضمن تقدیر و تشکر از حسن روشنی رئیس مطالبه گران، سرپرست شهرداری، رئیس اداره ورزش و جوانان و برخی ادارات ک در راستای اهداف جمهوری اسلامی به مردم خدمت رسانی می‌کنند گفت :در جهت رفع موانع و مشکلات بحمدالله با همکاری و پشتیبانی فرماندار محترم و امام جمعه معزز اتقافات خوبی افتاده است، موضوعات زیادی مطرح گردید که برخی موضاعات ازقبیل ساماندهی قایق ها، حق و حقوق شرکت های نفتی در قبال این شهرستان، استخدام نیروی بومی در شرکت های نفتی تا حدودی رفع شده و درباره برخی موضوعات در حال پیگیری هستیم و خواهیم بود.

حجت الاسلام امامی اضافه کرد : در باره بافت فرسوده نیاز به کارشناسی دارد و کمی زمان بر هست ک امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم به نتیجه مطلوبی برسیم ک می‌طلبد همه دستگاه‌ها و مردم دست به دست هم دهیم تا شاهد پیشرفت و آبادانی این شهرستان شویم.

دادستان عمومی انقلاب بیان داشت : درباره شترهای سرگردان طرح و برنامه هایی وجود دارد و همچنین درباره راه حوزه شرق و جاده بشاگرد نیاز به بررسی، حمایت و همکاری تمام دستگاه‌هاست در آینده نه چندان دور شاهد پیشرفت و آبادانی این شهرستان خواهیم بود.

دادستان یادآور شد : مسئولین باید در خدمت مردم باشند و خود را عضوی از این مردم بدانند و بدون تعارف هر مسئولی در راستای نظام جمهوری اسلامی حرکت نکند طبق قانون برخورد جدی خواهیم کرد و ما از مسئولینی حمایت می‌کنیم که در راستای نظام و فرمایشات مقام معظم رهبری عمل می‌کنند.

لازم بذکر است : دریان جلسه خالد سلیمانی عضو شورای اسلامی شهر و نادری سرپرست شهرداری جاسک قول مساعد دادند که تا پایان سال اتفاقات خوبی در این شهرستان اتفاق خواهد افتاد.

خبرنگار جاسک /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *