تیم منطقه آزاد قشم رتبه نخست مسابقات جودو هرمزگان را کسب کرد

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از کسب ۹ مدال رنگارنگ توسط جودوکاران قشمی و کسب مقام نخست در مسابقات استانی جودو خبر داد.

به گزارش گابریک آنلاین، حجت‌الاسلام سید احمد حسینی با اعلام این خبر گفـت: مسابقات جودو استان هرمزگان به مناسبت چهل و چعرمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دو بخش نونهالان و نوجوانان درشهرستان میناب برگزار شد.
وی ادامه داد: تیم جودو منطقه آزاد قشم در بخش نوجوانان با درخشش و کسب چهار مدال طلا و دو مدال نقره و سه مدال برنز در مجموع بعنوان تیم نخست این کسب امتیاز کرد
به گفته حجت الاسلام حسینی، تیم جودو منطقه آزاد قشم در بخش نوجوانان با درخشش و کسب چهار مدال طلا، دو مدال نقره و سه مدال برنز در مجموع به عنوان تیم نخست مسابقات شناخته شد.
مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: ، در بخش نونهالان نیز با اجرای حرکات نمایشی به شرکت کنندگان در این بخش لوح سپاس تعلق گرفت.
تیم قشم با سرپرستی آقای کمال علیمرادی و مربیگری آقای امیر شاددل و همراهی آقای علیرضا بوژانی رئیس هیات جودو منطقه آزاد قشم و ۵۰ نفر شرکت کننده نونهالان و نوجوانان با اقتدار و حمایت مسولین مربوطه شرکت کرد.
بنابراین گزارش، تیم منطقه آزاد قشم با سرپرستی آقای کمال علیمرادی، مربیگری آقای امیر شاددل و همراهی آقای علیرضا بوژانی رئیس هیات جودو منطقه آزاد قشم و ۵۰ نفر شرکت کننده نونهال و نوجوان با اقتدار و حمایت مسوولین مربوطه در این مسابقات شرکت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *