احداث پل خلیج فارس با استفاده از ظرفیت های اقتصاد دریامحور

 

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: احداث پل خلیج فارس در راستای استفاده از ظرفیت های اقتصاد دریامحور موجب پیشرفت و شکوفایی اقتصادی در جزیره قشم می شود.

 

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، منصور آرامی در آیین از سرگیری ساخت پل خلیج فارس، بیان کرد: مهمترین علت توقف پروژه احداث پل خلیج فارس در دولت گذشته، مورد اعتماد نبودن و توجیه اقتصادی نداشتن طرح از نظر دولتمردان بود.
وی ادامه داد: مشکل تامین منابع مالی برای بسیاری از طرح های عظیم عمرانی و ابرپروژه های کشور وجود دارد، اما با پیگیری و تلاش دولتمردان، نمایندگان مجلس و دستگاه های مختلف این پروژه ها اجرایی می شود.
عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه با استفاده از توانمندی متخصصان داخلی و با اعتماد جامعه محلی در راستای استفاده از ظرفیت های اقتصاد دریامحور می‌تواند موجب افزایش تولید سرانه اقتصاد کشور شود.
به گفته آرامی؛ احداث پروژه عظیم پل خلیج فارس به عنوان یک پروژه ملی با تأثیرگذاری در ابعاد بین المللی به دست جوانان ایران اسلامی، احیای سرمایه اجتماعی و رونق اقتصادی منطقه را به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *