واگذاری ۱۵٠۹قطعه زمین ویلایی در سه شهر جزیره قشم   

مراسم واگذاری ۱۵٠۹ قطعه زمین ویلایی با متراژ تقریبی ۲۵٠متر مربع مسکن جوانان در خصوص تامین مسکن جوانان در سه شهر رمکان ، سوزا و طبل جزیره قشم برگزارشد.

به گزارش از گابریک آنلاین؛ در ششمین روز از دهه مبارک فجر روز سه شنبه ۱۸بهمن ۱۴٠۱مراسم واگذاری ۱۵۰۹ قطعه زمین تامین مسکن جوانان در سه شهر رمکان ، سوزا و طبل جزیره قشم با حضور آقای عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ، ،فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ، مرادی ، آرامی و آشوری نمایندگان مردم شریف هرمزگان در مجلس شوراری اسلامی ، نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان ، حجت الاسلام و المسلمین حاجبی امام جمعه شهرستان قشم و سایر مدیران دستگاه های اجرایی و مردم جزیره قشم در مسجد جامع رمکان برگزار گردید.

در ابتداءاین مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاجبی امام جمعه قشم ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهارکرد: دشمن می خواهد نقص ها را بزرگ جلوه دهد و خوبی ها و اتفاقات خوب را در جامعه کوچک نشان دهد در جزیره قشم کارهای بسیار بزرگی صورت گرفته است ، که باید به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

حجت الاسلام والمسلمین گفت: در بخش مسکن بهترین راه حل برای تامین مسکن جوانان در جزیره قشم واگذاری زمین می باشد که با همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این امر در حال تحقق می باشد و زحمات زیادی کشیده اند و لازم میدانم از مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تشکر نمایم.

آرامی نماینده مردم شریف استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی هم نیز افزود: واگذاری ۱۵۰۹ قطعه زمین در ۳ شهر رمکان ، سوزا ، طبل در امتداد تحقق اهداف دولت صورت گرفته است بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در کشور و استان هرمزگان زحمات زیادی در تامین مسکن در شهرها و روستاها می کشند که جا دارد از زحمات ایشان تقدیر و تشکر کنم.

درادامه شیخ محمد امینی معتمد مردم مهمان نواز و خونگرم شهرستان قشم ازبنیادمسکن انقلاب اسلامی درخصوص واگذاری زمین های فرهنگی برای ساختمان مدرسه ، زمین ورزشی ، مسجد و فضای سبز تقدیرو تشکرکرد.

وی گفت:واگذاری زمین مسکن جوانان به خوبی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و منطقه ویژه اقتصادی قشم به خوبی انجام شده است ودر راستای تامین مسکن محرومین و اقشار کم درآمد جزیره قشم خواستارشد که با همت وهمکاری بنیادمسکن انقلاب اسلامی این قشر صاحب خانه شوند.

 

عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این مراسم نیز با اشاره به اینکه سه مشکل جوانان در بخش مسکن ، اشتغال و ازدواج در جامعه است گفت: در بخش اقتصادی با تسهیل در کارهای اقتصادی و طرح های گردشگری در جزیره قشم انشاالله مشکل اقتصادی جوانان حل خواهد شد و در بخش تامین مسکن با همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و منطقه ویژه اقتصادی قشم تا کنون در ۳۸ روستا زمین واگذار شده است و در آینده نزدیک با تفکیک زمین در سایر روستاها به سایر متقاضیان نیز زمین واگذار می گردد.

فتح الهی مدیر عامل منطقه آزاد قشم نیز افزود: ۵۰۰۰ متقاضی دریافت زمین مسکن جوانان تا کنون در جزیره قشم نام نویسی کرده اند که با کمک و همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال واگذاری زمین می باشیم ، همچنین ایشان از مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه مراسم اهداء قرارداد واگذاری زمین به جوانان شهرهای رمکان ، سوزا و تبل صورت گرفت.

گفتنی است:در پایان با اهداء لوح تقدیر به مهندس نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان از زحمات و خدمات ایشان در امر واگذاری زمین به جوانان تقدیر و تشکر کردند.

 

خبرنگار: مهردادحسین پور

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *