دونده رودانی نشان برنز جایزه بزرگ کشور را به گردن آویخت

رئیس هیات دوومیدانی شهرستان رودان از کسب مدال برنز مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ کشور توسط حمیدرضا نجفی دونده رودانی خبر داد.

جواد خاشعی بیان کرد: حمیدرضا نجفی در ماده ۲۰۰ متر سرعت با قرار گرفتن در جایگاه سوم، نشان برنز این مسابقات را به گردن آویخت.

 

وی ادامه داد: در این ماده مسعود باقری از کرمانشاه با زمان ۲۱ ثانیه و ۷۷ صدم ثانیه اول شد، بنیامین یوسفی از فارس با زمان ۲۱ ثانیه و ۹۰ صدم ثانیه عنوان دوم را کسب کرد و حمیدرضا نجفی از هرمزگان با ثبت زمان ۲۲ ثانیه و ۳ صدم ثانیه در جایگاه سوم این رقابت ایستاد.

خاشعی تصریح کرد: مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی کشور با حضور دونده‌های برتر کشور در مواد پرش با نیزه، پرتاپ نیزه، پرتاب وزنه، ۱۱۰ متر با مانع، پرش طول، ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، پرتاب چکش، ۸۰۰ متر، پرش ارتفاع، پرش سه گام، ۴۰۰مانع، ۵۰۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، ۲۰۰ متر و پرتاب دیسک در مجموعه آفتاب انقلاب هم‌اکنون در حال برگزاری است.

رئیس هیات دوومیدانی شهرستان رودان گفت: با تایید شورای فنی سه گروه از شرکت‌کنندگان، رکوردشکنان ملی، نفرات اول تا سوم هر ماده و هم‌چنین ورزشکارانی که به حد نصاب‌های تعیین شده دست پیدا کنند در پایان مسابقات جوایز نقدی دریافت خواهند کرد./فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *