برگزاری همایش بزرگ فجر به همت جمعیت هلال احمر هرمزگان

همایش بزرگ فجر به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نهمین روز از دهه مبارک فجر توسط جمعیت هلال احمر هرمزگان برگزار شد.

به گزارش گابریک آنلاین؛مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی پرافتخار انقلاب اسلامی همایش بزرگ فجر توسط جمعیت هلال احمر هرمزگان عصر روز چهارشنبه ۱۹بهمن ماه۱۴٠۱ باحضور مقاماتی چون فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، مدیر حوزه های علمیه استان هرمزگان، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان،مدیرعامل، معاونین ، روسای شعب، اعضا و داوطلبان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان هرمزگان برگزار شد.

سردار اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در این مراسم ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اظهار کرد:۴۴ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی می گذرد و دشمنان در طول این ۴ دهه با بهانه تراشی های مختلف سعی در تحمیل فشار حداکثری بر مردم ملت ما دارند .

وی افزود:دشمنان انقلاب همیشه درصدد ضربه زدن به اقتدار و صلابت ایران اسلامی بوده و از پیشرفت انقلاب واهمه دارند لذا به دنبال آن هستند که با اعمال تحریم ها بین المللی به ایران مقتدر آسیب بزنند.

سردار سالاری با بیان اینکه انقلاب فرصتی جهت خدمت گذاری به مردم است تا در مسیر اعتلای اسلام موثر باشیم تصریح کرد:جمعیت هلال‌احمر در عرصه های انقلاب خصوصا در زمان حوادث حضور پررنگی داشته و اقدامات متعددی در راستای خدمات رسانی به جامعه انجام داده که قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با اشاره به وقوع حوادث متعدد طی یک سال اخیر از جمله زلزله فین، زلزله سایه خوش و سیلاب های شرق استان تصریح کرد: امدادگران جمعیت هلال در زمان بحران در صف اول خدمت رسانی حاضر هستند و همواره اولین نیروها یاری رسان به آسیب دیدگان بوده و تا انتهای روند امداد رسانی حضوری پرشور دارند.

 

در ادامه مهندس سلحشور، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ضمن قدردانی از همراهی و مشارکت اعضا و داوطلبان در خدمات رسانی به مردم در زمان مشکلات اظهار کرد:به واسطه وقوع حوادث متعدد طی سالهای اخیر امدادگران و نجاتگران هلال احمر با عشق پای کار آمدند و تا پای جان ما را همراهی کردند که ارزش آن قابل وصف نیست.

وی افزود:در این روزگار دنیایی شدن خدمت به مردم معامله با خدای متعال است و حضور داوطلبان در عملیات ها ناشی از فطرت نیک سرشت انسان ها است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خاطر نشان کرد:ما پیرو مکتب اهل بیت(ع) و انقلاب اسلامی هستیم لذا با کمک اعضا و داوطلبان و به حکم دین و انسانیت یاریگر نیازمندان خواهیم بود.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین حقیقی، مدیر حوزه های علمیه استان هرمزگان به بیان اهمیت و جایگاه انقلاب اسلامی پرداخت و بر نقش جوانان در شکل گیری و حفظ انقلاب تاکید کرد.

خاطره گویی پیشکسوت انقلاب سردار دانشمند، اجرای سرود انقلاب توسط گروه خانه هلال شهید واعظی و تجلیل از مددکاران جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از دیگر بخش های همایش فجر بود.

 

خبرنگار: مهردادحسین پور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *