آیین افتتاح خانه هلال درجزیره هرمز

به مناسبت دهه مبارک فجر خانه هلال در جزیره هرمزافتتاح شد

به گزارش گابریک آنلاین؛ روز پنجشنبه ۲٠بهمن ماه ۱۴٠۱به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ودهه مبارک فجر خانه هلال جزیره هرمز در ساختمان بخشداری این جزیره در مراسمی با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان هرمزگان، جمعی از اعضای شورای معاونین و بخشدار هرمز افتتاح شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در آیین افتتاح خانه هلال جزیره هرمز گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک جزیره هرمز و نرخ بالای جذب گردشگر در این جزیره راه اندازی خانه هلال در این بخش ضروری بود که با توجه به آموزش‌های لازم در بروز حوادث اقدام سریع و به موقعی صورت پذیرد.

مهندس سلحشور افزود: خانه هلال زمینه ای برای انجام فعالیت های داوطلب محور است که باید با استفاده از ظرفیت داوطلبان و زیرساخت های موجود به گسترش آموزش ها پرداخت.

وی تصریح کرد:جذب و سازماندهی در حوزه‌های مختلف جوانان، امداد و داوطلبان، ارائه آموزش‌های امدادی، فرهنگی، آموزشی، شناسایی، دعوت و جذب خیرین، کمک به نیازمندان با بهره گیری از توان توانمندان از اهداف خانه‌های هلال است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با اشاره به نگاه ویژه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به جزیره استراتژیک هرمز گفت:آموزش های هلال احمر در دو بخش آموزش های همگانی و آموزش های تخصصی امداد با رویکرد ایجاد تیم عملیاتی و آمادگی در زمان بحران ارائه خواهد شد.

 

خبرنگار:مهرداد حسین پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *