افتتاح کارخانه پلاستو فوم در جاسک

افتتاح کارخانه پلاستو فوم در جاسک

کارخانه پلاستو فوم نوین سازان جاسک با هزینه ای بالغ بر ۶میلیارد تومان در روستای جاسک کهنه افتتاح و به بهره برداری رسید

باحضور استاندار هرمزگان مهندس دوستی، دکتر رئیسی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، قاسمی مدیر کل سازمان صمت، فرماندار جاسک مهندس مهرانی، حجت الاسلام ذاکری امام جمعه جاسک، دور اندیش معاون سیاسی اجتماعی فرماندار جاسک، سرهنگ علی نسب فرمانده بسیج ناحیه مقاومت، امیر بمانی فرمانده ارتش دوم ولایت، سرهنگ حبیبی فرمانده انتظامی، امام جمعه اهل سنت،امیر بمانی فرمانده ارتش دوم ولایت و جمعی از مدیران کارخانه پلاستو فوم نوین سازان جاسک در روستای جاسک کهنه بخش مرکزی جاسک افتتاح و به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح کارخانه پلاستو فوم قاسمی مدیر کل سازمان صمت ضمن خیر مقدم خدمت استاندار و نماینده شرق استان گفت : این واحد که در روستای جاسک کهنه شهرستان جاسک ساخته شده تولید پلاستو فوم هست که تا به امروز در این منطقه نبوده و می تواند سرویس خوبی به مردم بدهد.

قاسمی افزود : سرمایه گذاری این کارخانه های بیش از ۶میلیارد و تومان توسط بخش بوده و خصوصی پیش بینی که دراین واحد داشته ایم در زمینه اشتغال بیش از ۸نفر بصورت مستقیم و تا ۲۰نفر در حوزه های غیر مستقیم دیگر قابل افزایش است.

مدیر کل سازمان صمت استان هرمزگان بیان داشت : ظرفیت تولیدی در نظر گرفته برای این واحد بیش از ۴تن در روز که می تواند پوشش فعلی شهرستان برای مصالح ساختمانی در بخش پلاستو فوم را داشته باشد البته این واحد در کنار خودش تولید تیرچه را دارد.

قاسمی مدیر کل سازمان صمت در پایان یادآور شد : در استان هرمزگان مجموعه پروژه هایی که در دهه فجر امسال در واحدهای کوچک که بیش از ۴۰واحد با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰میلیارد تومان که به فراخور زمان در حال اجراست.

گفتنی است : در بحث اشتغال زایی در حال حاضر کارخانه پلاستو فوم نوین ۷نفر به صورت مستقیم که این تعداد بومی و اهل روستای جاسک کهنه می باشند و تعداد ۲۰نفر بطور غیر مستقیم بکار گرفته است.

خبرنگار جاسک /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *