سومین جشنواره وحدت اقوام ایرانی در قشم افتتاح شد

آیین افتتاح سومین جشنواره وحدت اقوام ایرانی قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان، فرماندار و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

 

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در این مراسم، حضور فعالان صنایع‌دستی و گردشگری ۳۱ استان کشور  را خیرمقدم گفت و افتتاح این جشنواره را فرصتی برای تبادل داشته‌های گردشگری و بازشناسی فرهنگ و سنت‌های بومی اقوام مختلف دانست.

وی ادامه داد: برپایی این جشنواره در روزهای نزدیک به پایان سال ۱۴۰۱ و آغاز سال جدید در جزیره قشم که همه‌ساله در روزهای سال نو میزبان گردشگران بسیاری از داخل و خارج کشور است، موقعیتی مغتنم برای آشنا شدن هم‌وطنانمان با ظرفیت‌های گردشگری همه مناطق کشور است.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به غرفه‌های ۱۵۰گانه این جشنواره افزود: صنایع‌دستی، خوراک، آیین‌های سنتی، موسیقی بومی و معرفی میراث طبیعی و فرهنگی هر استان در این جشنواره، می‌تواند آغازگر شناخت کشور عزیزمان در یک بسته واحد و بیانگر وحدت اقوام ایرانی و یکپارچگی این سرزمین است.

گفتنی است، سومین جشنواره وحدت اقوام ایرانی از ۱۱ تا ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ تا ۲۴ پذیرای گردشگران، میهمانان و ساکنان جزیره در کمپ پارک آفتاب دو شهر قشم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *