۱۱ غرفه برای تامین اقلام مصرفی گردشگران راه اندازی شد / آغاز توزیع ۱۰۰ تن میوه شب عید با قیمت مصوب در قشم

رییس کمیته تنظیم بازار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از راه اندازی ۱۱ غرفه برای تامین اقلام مصرفی مورد نیاز گردشگران و عرضه ۱۰۰ تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال از امروز ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۱ در شهر قشم خبر داد.

 

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، هرمز امیری با اعلام این خبر اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته مرکز توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب در میدان پاسداران قرار دارد.
وی ادامه داد: توزیع ویژه میوه های شب عید با قیمت مصوب، شامل پرتقال با قیمت کیلویی  ۲۵ هزار تومان و سیب درختی با قیمت کیلویی ۳۵ هزار تومان و همچنین سیب زمینی، پیاز، گوجه و خیار با قیمت مناسب می باشد.
رییس کمیته تنظیم بازار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تصریح کرد: همچنین ۱۱ غرفه برای عرضه محصولات مورد نیاز گردشگران شامل نان، آب و یخ در نقاط مختلف شهر قشم راه اندازی و در حال ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران است.
به گفته امیری؛ همچنین با نظر به تصمیم ستاد اجرایی خدمات سفر قشم یک واحد نانوایی سیار در محل پارکینگ پارک زیتون و یک نانوایی سیار نیز در شهر درگهان دایر شده و مشغول خدمت رسانی می باشند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برای تنظیم بازار ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، پیش بینی هایی شده تا تامین کنندگان و توزیع کنندگانی که توانایی عرضه مستقیم کالاها به قیمت مناسب را دارند با مشکلی مواجه نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *