نظارت و پایش مستمر خدمات ارائه شده به گردشگران

رییس کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از نظارت مستمر و شبانه روزی کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات، به نحوه ارائه خدمات به گردشگران نوروزی خبر داد.

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سیدنبی الله موسوی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ماه رمضان و خوشامدگویی به گردشگران نوروزی، اظهار کرد: به منظور افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به گردشگران و سپری کردن نوروزی آرام در جزیره زیبای قشم، تلفن های تماس این کمیته ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی می باشد.
وی ادامه داد: گردشگران و قشموندان گرامی می توانند با شماره تلفن های ۰۷۶۳۵۲۵۲۹۵۲ – ۰۷۶۳۵۲۵۲۱۲۸- ۰۷۶۳۵۲۴۵۹۴۱ و ۰۷۶۳۵۲۴۵۹۴۲ تماس بگیرند.
موسوی همچنین از گشت زنی تیم های بازرسی در سطح شهر خبر داد و افزود: تیم های بازرسی این مدیریت به همراه نمایندگان مدیریت گردشگری و شبکه بهداشت و درمان، به منظور انجام بازرسی های به صورت مستمر در حال انجام وظیفه هستند.
رییس کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تصریح کرد: علاوه بر تیم های یادشده کارشناسان این کمیته نیز در مجمتع ها و اماکن تجاری جهت آوری انتقاداتف شکایات و پیشنهادات مستقر هستند.
به گفته موسوی، گردشگران و قشموندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و لزوم ارائه هر نوع گزارش در خصوص کیفیت خدمات ارائه شده می توانند به صورت حضوری به تیم های بازرسی مراجعه کنند.
وی خاطرنشان کرد: تمام دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر در تلاش هستند تا نوروز ۱۴۰۲، نوروزی به یادماندنی برای خانواده ها باشد و لحظاتی خوبی را در جزیره زیبای قشم سپری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *