فرمانده پلیس راه میناب-جاسک: گشت های محسوس و نامحسوس در ایام نوروز فعالیت می کنند

:
فرمانده پلیس راه میناب-جاسک:
گشت های محسوس و نامحسوس در ایام نوروز فعالیت می کنند
سرهنگ آرش رحیمی فرمانده پلیس راه میناب-جاسک ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان گفت : در محورهای مواصلاتی حوزه شرق هرمزگان ۱۱ کشت نامحسوس و محسوس  در حوزه های مختلف مانند اجرای طرح های ویژه ترافیکی، فرهنگ ترافیک و اطلاع رسانی، رسیدگی فوری به تصادفات، اعمال محدودیت های تردد، حضور شبانه روزی تیم های گشتی خدمات خود را ارائه می نماید.

وی افزود: به صورت شبانه روزی تعداد ۱۱ تیم به صورت محسوس و نامحسوس و گشت های ویژه  سازماندهی و به کلیه محورهای اصلی و فرعی و روستایی شهرستان اعزام می شوند و با رانندگانی که با ارتکاب تخلف امنیت تردد سایرین را با خطر مواجه کنند قاطعانه برخورد می شود.

سرهنگ رحیمی افزود: نظارت بر ناوگان حمل بار و مسافر، پایش وضعیت راه ها و ترددها، استفاده از سامانه های هوشمند ترافیکی، مجهز بودن کارکنان به دست افزارهای برخط و دوربین البسه، ارتباط مستمر با دیگر دستگاه های خدمات رسان از دیگر تمهیدات پلیس راه در طرح نوروزی می باشد.

رئیس پلیس راه میناب ، جاسک در پایان اضافه کرد : پلیس راه میناب، جاسک در طول سفرهای نوروزی در کنار مردم و آماده ارائه خدمات خود است ؛ و در این رابطه هموطنان می توانند از طریق شماره تماس ۱۱۰ خدمات ترافیکی مورد نیاز خود را اعلام تا در کمترین زمان به آنان رسیدگی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *