ترافیک درگهان روان و شهر منظم است/ میوه فروشان دستفروش جمع آوری شدند

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با توجه به فعالیت ۸ پارکینگ با ظرفیت پارک ۵ هزار خودرو در درگهان، ترافیک این شهر روان و نظم و ترتیب در شهر جاری است.

 

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، محمدرضا حقیقی با اعلام این خبر گفت: بیش از ۸۰ درصد خودروها به پارکینگ های ساحل، دریا، پرشین گلف، قصر، دودلفین، شهید گمنام، دلگشا و نخل هدایت شدند.
وی اظهار کرد: به منظور روان سازی ترافیک در شهر میوه فروشان دستفروش که موجب سد معبر و کندی عبور و مرور شدند جمع اوری شده و به مکان های خاصی جهت اسقرار هدایت شدند.
مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه با بیان اینکه مشکل خاصی در تامین نیازهای اولیه همچون آب، نان، خوراک و اسکان وجود ندارد، اضافه کرد: با افزایش نانوایی های سیار، ورود مرغ منجمد به نرخ ۴۵۰ هزار ریال و پرتغال و سیب به نرخ مصوب موجب ارامش بازار و سهولت سفر گردشگران شده است.
حقیقی همچنین از اضافه شدن ۱۲ چشمه حمام سیار به ظرفیت حمام های درگهان خبر داد و افزود: افزایش رفاه گردشگران نوروزی مهمترین اولویت ما در ایام تعطیلات نوروز است.
به گفته مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم، امسال با تمهیدات انجام شده نظم و ترتیب در درگهان برقرار است . گردشگران به آسانی مشغول گشت و گذار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *