اعمال محدودیت های ترافیکی در روز سیزده بدر پلیس راه میناب-جاسک

اعمال محدودیت های ترافیکی در روز سیزده بدر پلیس راه میناب-جاسک

فرمانده پلیس راه میناب ، جاسک از اعمال محدودیت های ترافیکی در روز سیزده بدر محورهای مواصلاتی میناب ، سیریک ، میناب به دوراهی رودان و محور کریان ، راونگ ، هشبندی توکهور ، سندرک خبر داد

سرهنگ آرش رحیمی ضمن تبریک سال جدید ، ماه مبارک رمضان ، روز ۱۲ فروردین گفت : با توجه به تقارن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان عمده ترافیک در روز سیزده بدر مربوط به ساعات صبح و بعدازظهر خواهد بود .
وی افزود : پلیس راه با برنامه ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم ، آماده ارائه خدمات ترافیکی به مسافران در طرح نوروزی ۱۴۰۲ است .

سرهنگ رحیمی گفت : در حوزه محورهای مواصلاتی شرق هرمزگان ۱۳دستگاه خودروی گشت نامحسوس و محسوس در حوزه های مختلف مانند اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی ، فرهنگ ترافیک ،و اطلاع رسانی، رسیدگی فوری به تصادفات ، اعمال محدودیت های تردد ، حضور شبانه روزی تیم های گشتی خدمات خود ارائه می نماید .
وی  با اشاره به شلوغی محور‌های شهرستان در روز سیزده‌بدر گفت : در این روز حجم ترافیک نسبت به سایر ایام عید افزایش چشمگیری می‌یابد که همین امر می‌طلبد رانندگان با صبوری و احتیاط بیشتری تردد کنند.

رحیمی گفت: با توجه به این شرایط برخی محدودیت‌های ترافیکی در این روز اعمال شده تا بتوانیم حوادث ترافیکی در این روز را کاهش دهیم.
رئیس پلیس راه میناب ،جاسک افزود: پلیس در طول سفرهای نوروزی در کنار مردم و آماده ارائه خدمات خود است و جا دارد مردم شریف و مهمانان نوروزی در جهت روان سازی ترافیک با پلیس همکاری کنند.
https://eitaa.com/joinchat/117113183C341ac34e73

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *