فهیم خوری بعنوان نخستین رییس هیأت گلف شهرستان بستک معرفی شد

با حضور بیژن شبانکاره رییس هیات گلف استان هرمزگان، فهیم خوری بعنوان رییس هیات گلف در شهرستان بستک معرفی شد.

جلسه معارفه رئیس هیات گلف شهرستان بستک با حضور رئیس هیأت گلف استان، فرماندار و رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بستک برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری, گابریک آنلاین؛ جلسه معارفه اولین رئیس هیات گلف شهرستان بستک با حضور رییس هیأت گلف استان، فرماندار بستک، رئیس اداره ورزش وجوانان و شهردار شهر کوهیج در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این نشست فرماندار شهرستان بستک ضمن استقبال از رشته گلف در این شهرستان گفت : با توجه به استعدادهای خوبی که در شهرستان بستک وجود دارد میتواند در بین ورزشکاران از استقبال مناسبی برخوردار شود وبا برنامه ریزی دقیق جایگاه خوبی در استان پیدا نماید.

برلس رئیس اداره ورزش گفت: فهیم خورى از فعالین عرصه اجتماعى هستند خیلى خرسندم که این ورزش شاد و همگانى به شهرستان بستک آمد قطعا از این ورزش حمایت خواهیم کرد.

بیژن شبانکاره از استقبال این رشته در استان گفت، رشته گلف از دوسالی که وارد هرمزگان شده با استقبال چشمگیری در استان مواجه شده و برنامه ریزی خوبی برای بهبود جایگاه گلف استان در کشور خواهیم داشت.

شبانکاره افزود؛ هیأت استان آمادگی کامل در بحث آموزش در شهرستان بستک دارد که در ابتدای راه این هیات دوره های آموزشی برگزار خواهد کرد.

با شناختى که بنده از جناب خورى دارم و همچنین پتانسیل ورزشى از جوانان عزیز بستک, امیدوارم هر چه زودتر شاهد پیشرفت این ورزش در شهرستان باشیم.

در نهایت از مسئولین پرتلاش شهرستان بستک بدلیل حمایت از این ورزش نوپا ، شاد و همگانى تشکر و قدردانى میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *