حجت‌الاسلام والمسلمین حسن زارعی؛ اقدام زشت نشریه شارلی ابدو را محکوم کرد

بسم الله الرحمن الرحیم

قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَیَیْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِکُمْ أَن یُصِیبَکُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِّنْ عِندِهِ أَوْ بِأَیْدِینَا فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَکُم مُّتَرَبِّصُونَ
ﺑﮕﻮ : ﺁﻳﺎ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻣﺎ ﺟﺰ ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﺩﻭ ﻧﻴﻜﻲ [ ﭘﻴﺮﻭﺯﻱ ﻳﺎ ﺷﻬﺎﺩﺕ ] ﺭﺍ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻣﻰ ﺑﺮﻳﺪ ؟ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺷﻤﺎ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻣﻰ ﺑﺮﻳﻢ ﻛﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺳﻮﻱ ﺧﻮﺩ ﻳﺎ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﺎ ﻋﺬﺍﺑﻲ ﺑر ﺷﻤﺎ نازل کند ; ﭘﺲ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺑﺮﻳﺪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ از ﻣﻨﺘﻈﺮانیم .(۵٢)

انا لله وانا الیه راجعون.

اقدامات زشت وتاثر بر انگیز توهین به ساحت نبی مکرم اسلام حضرت محمد بن عبدالله صلی الله علیه و آله و سلم و سوزاندن کلام الله مجید این کتاب نور و هدایت توسط تعدادی شکم باره و شهوتران منادیان آزادی متکی بر تفکرات لیبرالیسم که هیچ قید و بند اخلاقی ندارند از ناحیه بندگان شیطان و دشمنان ادیان الهی و توهین به ساحت نبی کریم که مصداق اتم و اکمل انسانیت،حریت،عبودیت ،اخلاق وکرامت می باشد برای دومین بار در شرایطی توسط نشریه ضد دینی ونا مشروع شارلی ابدو فرانسه صورت می گیرد که تعدادی از حاکمان بی هویت وبی لیاقت کشورهای اسلامی عرب منطقه دست مودت ومحبت در دستان خون آلود سران رژیم غاصب و منحوس صهیونیستی می گذارند.!!؟
این رفتار زشت سران کشور امارات وعربستان دنیای غرب را به اشتباه دیگری و داشت ودر نتیجه
این بی باکی و سفاهت سردم داران هوسران کشورهای عرب منطقه.
سران جنایتکار رژیم فرانسه وکشورهای غربی را بر آن داشت تا دگر بار مسلمانان جهان را در معرض آزمایشی دیگر قرار دهند.
آزمایشی که بدلیل عدم جوابگویی قاطع سران کشورهای به ظاهر اسلامی جرات و جسارت دنیای جرم و جنایت و حکام وحشی غرب را در توهین دو باره به مقدسات نزدیک به دو میلیارد مسلمان به معرض نمایش گذاشت.
این جسارت ما را بر آن داشت تا به حکام کشورهای اسلامی و عناصر غربزده وهویت باخته در درون مملکت متذکر شویم .
که تا دیر نشده است عکس العمل شایسته و در خور رفتار قبیح نظام غیر دموکراتیک فرانسه که مغایر با همه اصول و کرائم اخلاقی در حفظ کرامت ادیان الهی است را آن طوری که باید به نمایش گذاشته انجام و دلهای ملتهب ونا آرام میلیونها مسلمان ایرانی وغیر ایرانی را آرامشی دو باره ببخشند.
آری در تهاجم ابلهان و سفلگان غربی وغرب زدگان به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام وقرآن کریم این کتاب هدایت وتربیت و انسان سازی که شعائر آن دمنده روح رستن از قیود مادی وپرواز و طیران در عالم قدس است .
شاهد سوزاندن کتابی بودیم که در دنیای آلوده به انواع پلیدیها تنها کلامی است که رهایی بخش انسان و احیاگر شان ارزشمند انسانی و ارائه آن به جوامع بشری است.

‌ تهاجم حکام غرب جنایتکار به ساحت قرآن کریم ونبی مکرم اولین بار نیست و از آنان توقعی جز این نیست.
اما دلیل اصلی بر هتاکی آشکار انان تاخیر ویا عدم اقدام جدی از ناحیه حکومتهای اسلامی میباشد.
حال وظیفه ما مسلمانان در این مورد چیست؟
قطعا تاخیر دولتمردان خصوصا ریاست جمهور و وزیر امور خارجه در محکومیت این عمل زشت نابخشودنی میباشد.
اینجانب بعنوان فردی از ملت شریف ایران اسلامی در این بیانیه صریحا از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب دکتر روحانی و وزیر محترم خارجه جناب دکتر ظریف میخواهم تا به وظیفه قانونی ،والهی خود در احضار سفیر و کاردار فرانسه اقدام و مراتب اعتراض شدید اللحن نظام اسلامی وملت شریف ایران را به اطلاع دولت فرانسه برسانند.
ثانیا : دولت موظف است به حکم دفاع از کیان شرع مقدس درچارچوب قانون اساسی هر اقدام قانونی از طریق دادگاههای بین المللی در مواخذه و برخورد قاطع با سران فاسد نشریه شارلی ابدو را بعمل آورده و با این اقدام قاطع جلوی هرگونه توهینی به ساحت مقدس کلام وحی ونبی مکرم اسلام در آینده گرفته شود..
قطعا عذر بدتر از گناه آقای مکرون در عدم برخورد با نشریه هتاک شارلی ابدو به بهانه آزادی گفتار کلامی لغو وبیهوده میباشد .
چرا که ما شاهد جریمه و زندانی شدن جناب روژه گارودی در کشور مهد دموکراسی به جرم زیر سوال بردن هولو کاست بودیم..

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.

شیخ حسن زارعی
نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در تشکلهای دانشگاهیان استان هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *