طوفان کروچ قهرمان جام رمضان دهستان گابریگ جاسک شد

طوفان کروچ قهرمان جام رمضان دهستان گابریگ جاسک شد

مسابقات فوتسال جام رمضان دهستان گابریگ بخش مرکزی جاسک که با شرکت ده تیم به میزبانی روستای بند بست گابریگ در زمین چمن مصنوعی بیست دوم بهمن بندبست با همکاری و حمایت شرکت مکران توسعه سعادت گابریگ برگزار شده بود با قهرمانی تیم طوفان کروچ به پایان رسید.

بازی فینال این مسابقات بین تیم طوفان کروچ و دریادلان روستای هیمن برگزار شد که در این بازی تیم طوفان کروچ با نتیجه ۳بر ۲ از سد تیم دریادلان هیمن گذشت و قهرمان این مسابقات شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات سرهنگ نکویی زاده جانشین بسیج جاسک، اسماعیل سالفی مدیر اداره برق جاسک ، مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک، دهیار و شورای اسلامی بندبست، رئیس شورای حل اختلاف دهستان گابریگ و امام جمعه روستای بندبست برگزار گردید.

در این مراسم سرهنگ نکویی زاده جانشین بسیج جاسک ضمن تبریک ماه مبارک رمضان در خصوص ورزش واهمیت آن در سالم سازی جامعه مطالبی بیان کرد و گفت: از مسئولین برگزاری این مسابقات که بستر پر کردن اوقات فراغت جوانان را فراهم کردند تشکر میکنم.

سرهنگ نیکویی زاده افزود : زیر ساخت های خوبی در روستای های جاسک توسط اداره ورزش وجوانان جاسک احداث شده جای تشکر را دارد، بسیج در کنار ورزش جاسک است و حامی ورزش و ورزشکاران جاسک می‌باشد.

جانشین بسیج یادآور شد : دشمن در صدد است جوانان مارا نا امید کند ولی جوانان ما هوشیار هستند تمام نقش های دشمن را خنثی کرده اند، همه ما وظیفه داریم جوانان را حمایت کنیم.

بهترین بازیکن این مسابقات عبدالحکیم سیدی، ابراهیم پاداش،به عنوان آقای گل مسابقات و آقای هاشم زمانی به عنوان بهترین دروازبان مسابقات معرفی و جوایزی دریافت کردند.

لازم به ذکر است : در برگزاری این مسابقات ایوب شیهی، احمد سعادتی، قنبر جمالی و دهیار و شورای اسلامی روستای بندبست همکاری خوبی داشتند.

خبرنگار جاسک /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *