دیدار اهالی فرهنگ،هنر و رسانه با فرماندار جاسک

دیدار اهالی فرهنگ،هنر و رسانه با فرماندار جاسک
 

جمعی از پیشکسوتان و فعالان رشته های مختلف حوزه فرهنگ و هنر و رسانه جاسک با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند

رستمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سایه فرهنگ و هنر می توان به بسیاری از پیشرفت ها دست یافت و هنر یک مقوله ماندگار است.

در ادامه این نشست رستمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی از عملکرد سال ۱۴۰۱ را ارائه و پیشکسوتان و اهالی فرهنگ نیز از مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر شهرستان مطرح نمودند.

در این دیدار صمیمی فرماندار جاسک با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای عرصه فرهنگ و هنر، بر اهمیت نقش و جایگاه هنر و هنرمندان در پیشرفت جامعه تاکید کرد و گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالای هنر و هنرمندان در جاسک، از جامعه فرهنگ و هنر خواستند تا برای توسعه و پیشرفت شهرستان به ارائه پیشنهادات و راهکار بپردازند ضمن اینکه ما باید تلاش کنیم تا زیرساخت های فرهنگی و هنری شهرستان را در حد قابل قبولی فراهم نموده و مشکلاتی که در حوزه فرهنگ و هنر وجود دارد را مرتفع کنیم .

وی افزود :هنرمندان می توانند بهتر از بقیه اقشار جامعه با استفاده از زبان هنر ارزش های ایرانی و اسلامی را ترویج دهند و از تهاجم فرهنگی که غرب و دشمن برای کشور ایران ایجاد کرده است ایمن نگه‌دارند.

گفتنی است : در پایان این مراسم از جمعی فعالان فرهنگ، هنر و رسانه و عوامل برگزاری جشنواره منطقه‌ای شعر بلوچ با حضور فرماندار جاسک و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل بعمل آمد.

خبرنگار جاسک /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *