کاروان زیر سایه خورشید پنجشنبه در شهرستان جاسک

کاروان زیر سایه خورشید پنجشنبه در شهرستان جاسک

شهرستان جاسک در روزهای چهارم و پنجم خرداد ماه میزبان این کاروان خواهد بود و روز پنجشنبه چهارم خرداد ماه ساعت نه صبح در گلزار شهدای شهرستان از آنها میزبانی و استقبال خواهد کرد.

مسئول دفتر خادمیاری شهرستان جاسک :
هدف از برگزاری اینگونه مراسمات و جشن ها را فراهم نمودن شرایط زیارت از راه دور برای افرادی که توان زیارت حرم رضوی برای آنها میسر نیست و همچنین کاربردی سازی سبک زندگی معصومین بویژه زندگی رضوی و فضای نزدیک شدن این رفتارها به زندگی از اهداف جشن های زیرسایه خورشید عنوان کرد.

حسین روشنی مسئول دفتر خادمیاری شهرستان جاسک ضمن تبریک ایام دهه کرامت گفت: بزودی کاروان زیر سایه خورشید شامل خدام امام رئوف آقا امام رضا(ع) بهمراه پرچم متبرک حرم رضوی در شهرستان جاسک حضور خواهند یافت.

حسین روشنی افزود : شانزدهمین دوره جشن های بین المللی زیر سایه خورشید که از تولد خانم حضرت معصومه(س) تا تولد آقا امام رضا(ع) می باشد که در سراسر ایران و برخی از کشورها جشن هایی بهمین مناسبت برگزار می‌گردد.

روشنی اضافه کرد : برنامه های متنوع معنوی همراه با جشن و برنامه های قرآنی، دیدار با اقشار مختلف مردم،دیدار با خانواده های محترم شهداء و دیدار از کادر نظامی و انتظامی شهرستان در این رویداد تدارک دیده شده و متعاقباً اعلام عمومی خواهد شد و ان شاالله شاهد حضور پررنگ شهروندان شهرستان جاسک در این مراسمات باشیم.

استقبال از کاروان زیر سایه خورشید روز پنجشنبه تاریخ ١۴٠٢/٠٣/٠۴ ساعت ٨:٣٠صبح مکان گلزاری شهدای گمنام شهرستان جاسک

خبرنگار جاسک /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *