مدیر جدید شعبه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قشم معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر شعبه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قشم برگزار شد.
ـ
به گزارش گابریک آنلاین؛ مراسم تکریم و معارفه مدیر شعبه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قشم با حضور مهندس نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان ، دکتر حسینی تختی فرماندار قشم و سایر مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی ، معاونین سازمان منطقه آزاد قشم ، بخشداران ، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستاهای قشم در سالن فرمانداری قشم برگزار گردید.

در ابتداء جلسه مهندس نوری زاده با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نهاد عمومی غیر دولتی است عنوان کرد: بنیاد مسکن به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در ۲۱ فروردین سال ۵۸ به منظور تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه تشکیل شده است.

نوری زاده افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا کنون خدمات ارزنده ای در سراسر کشور به مردم عزیز ارایه نموده است و در جزیره قشم با اجرای طرح هادی با شاخص بالای ۹۰ درصد می باشد که در مقایسه شاخص اجرای طرح هادی کشوری درصد بالایی به خود تخصیص داده است و در خصوص تامین زمین برای ساخت مسکن جوانان در روستاهای جزیره قشم با همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری قشم کارهای مثبتی صورت گرفته است.

سپس دکتر حسینی تختی فرماندار قشم با بیان اینکه پرسنل بنیاد مسکن به صورت جهادی کار می کنند و در شهرستان قشم ما به مدیران جهادی نیاز داریم تا بتوانیم خدمات ارزنده آیی به مردم عزیز ارایه دهیم .

در ادامه مراسم مدیران دستگاه های اجرایی ، روسای ادارات ، بخشداران ، دهیاران و اعضای شورای اسلامی از خدمات و زحمات مهندس سعید کمالی تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است: در پایان مراسم با اهدا لوح سپاس از زحمات سعید کمالی مدیر سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قشم تقدیر و تشکر شد و با اهدا حکمی مهدی رازمند به سمت مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *