نخستین پرواز مستقیم حجاج بیت الحرام از فرودگاه قشم

نخستین پرواز مستقیم حجاج بیت الله الحرام از فرودگاه بین المللی قشم به سمت عربستان در روز ۲۵ خرداد صورت گرفت و نخستین پرواز با ۲۲۹ حاجی به سمت سرزمین وحی پرواز کردند.

به گزارش گابریک آنلاین، عادل پیغامی در آیین بدرقه زائران بیت الحرام در فرودگاه بین المللی قشم اظهار کرد: ایام حج برای بازماندگان موجب حسرت است و این حسرت را با پرواز دادن دل‌های خود به این سفر معنوی آرامش می‌بخشند.
وی ادامه داد: معنویت سفر حجاج از قشم عطر معنویت را در تمام جزیره قشم آکنده کرده است و موجب ثمرات بسیاری خواهد بود.
پیغامی خاطرنشان کرد: همراهی ایران ایر، سازمان حج و زیارت و ارگان‌های امنیتی در فراهم آمدن بستر انجام نخستین پرواز مستقیم از قشم به سرزمین وحی و عبور از تامین مسایل فنی مورد نیاز شایسته تقدیر است.
بنابراین گزارش، با برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم امسال برای نخستین بار اعزام حجاج با پرواز مستقیم از فرودگاه بین المللی قشم به سرزمین وحی در قالب دو پرواز در روزهای ۲۵ و ۲۶ خرداد صورت می گیرد و امروز در نخستین پرواز ۲۲۹ حاجی به سرزمین وحی پرواز کردند.
آیین بدرقه زائران بیت الله الحرام با حضور عادل پیغامی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، محمد محمدحسینی، فرماندار، جمعی از مسوولان اجرایی و مقام‌های نظامی و قضایی شهرستان قشم در فرودگاه بین المللی قشم انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *