کریمی:استقلال خواهان ماندنم است اما من هم اهدافی دارم/ بازی در خارج از ایران را مناسب تر می دانم

هافبک تیم فوتبال استقلال می گوید مصمم به ترک استقلال در این تابستان است، چون بازی در خارج از ایران را مناسب تر می بیند.

 

• به گزارش گابریک ورزشی به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ علی کریمی که در روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح شده، در گفت‌وگو با نشریه ترکیه‌ای «دامگا» گفت: پیشنهادهای خوبی به خصوص از باشگاه‌های قطری دریافت کرده‌ام. چند باشگاه ترکیه‌ای نیز تماس‌هایی داشته‌اند. در لیگ ترکیه هم تیم‌ها و بازیکنان خوبی وجود دارند. ستاره‌های نامداری در سوپرلیگ ترکیه بازی می‌کنند. با توجه به اینکه ترکیه از بسیاری جهات به ایران شبیه است، بازی کردن در این لیگ می‌تواند یک گزینه باشد. در ترکیه، ایرانی‌های زیادی زندگی می‌کنند و فکر نمی‌کنم در صورت بازی در سوپرلیگ ترکیه، احساس غریبه بودن به من دست دهد. شنیدم که چند باشگاه ترکیه‌ای نسبت به جذب من علاقه‌مند هستند که با مدیر برنامه‌هایم در تماس هستند. هنوز اما چیزی قطعی نشده است.

هافبک ۲۶ ساله استقلال که به گفته مدیر برنامه‌هایش مورد توجه باشگاه ترابزون‌اسپور هم قرار دارد، درباره احتمال هم‌تیمی شدنش با سیدمجید حسینی اظهار داشت: من و مجید در تیم ملی همبازی هستیم و شناخت خوبی از او دارم. پوشیدن پیراهن تیمی که حسینی در آن عضویت دارد، کار مرا راحت‌تر می‌کند اما تا به این لحظه با مجید صحبتی در این خصوص نکرده‌ام. اگر شرایط انتقال مهیا و پیشرفتی در این باره حاصل شود با مجید تماس خواهم گرفت.

<<“مدیر برنامه های علی کریمی:با ۵ باشگاه ترکیه ای در حال مذاکره ایم /AZ آلکمار هم خواهان جذب اوست”>>

کریمی که پیش از این سابقه بازی در لیگ کرواسی را با تیم‌های دینامو زاگرب و لوکوموتیو داشته، در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: هواداران استقلال خواهان ماندن من در این تیم هستند اما من هم اهدافی در سر دارم. می‌خواهم برای دومین بار بازی در خارج از ایران را امتحان کنم. بازی در خارج از ایران را مناسب‌تر می‌بینم. زمانی که در لیگ  کرواسی بازی می‌کردم، نتوانستم خودم را نشان دهم. در آن زمان جوان‌تر بودم و مصدومیت‌هایی داشتم که همین باعث شد تا نتوانم توانایی‌هایم را به معرض نمایش بگذارم. حالا اما باتجربه‌تر و بازیکن تیم ملی هستم که این برایم خیلی مهم است. به هر تیمی که بروم صد درصد توانم را برای آن تیم به کار خواهم بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *