بازدید مشترک مدیرعامل آبفا و مدیرکل ورزش و جوانان از باشگاه آبفا هرمزگان 

۸۰۰ ورزشکار در ۱۰رشته ورزشی در بخش آقایان و خانم هاعضو باشگاه آبفا هستند.

به گزارش گابریک آنلاین؛عبدالحمید حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان از ظرفیت های این باشگاه گفت: این شرکت از سرمایه گذاری در باشگاه آبفا به دنبال ایجاد شور و نشاط و استعدادیابی از بین کودکان، نوجوانان و جوانان برای حضور در مسابقات حرفه ای است.

عبدالحمید حمزه پور با بیان اینکه، آبفا در قبال هزینه های تخصیصی به باشگاه خود به دنبال درآمدزایی نیست، افزود: در حال حاضر ۸۰۰ ورزشکار در ۱۰ رشته ورزشی در بخش آقایان و خانم ها عضو باشگاه هستند.

وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در این راستا ضمن کمک به ایجاد شور و نشاط در بین همکاران، تلاش کرده تا علاقه مندان و افراد مستعد شهر را که رابطه شغلی با این شرکت ندارند جذب کند.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، باشگاه آبفا با شناسایی علاقه مندان و استعدادهای محلات بندرعباس پس از آموزش به دیگر باشگاه ها نیز معرفی کرده است که در مسابقات کشوری نیز حضور دارند.

حمزه پور گفت: تیم های اعزامی از باشگاه آبفا نیز در دوره ها و رشته های مختلف نیز موفق به کسب رتبه و مدال در سطوح مختلف شده اند که تلاش این است، روند مذکور ادامه یابد.

وی در عین حال پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان از زیرساخت های ورزشی و حمایت از ورزشکاران عضو باشگاه آبفا را تاثیرگذار دانست و افزود: باشگاه آبفا در محلی واقع شده که می تواند به شکوفایی استعداد محلات کمتر برخوردار شهر بندرعباس کمک شایانی کند که انتظار داریم این اداره کل، اقدامات حمایتی خود را از باشگاه آبفا بیشتر کند.

مظفر مهری خادمی مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان نیز در این بازدید ضمن تقدیر از عملکرد آبفا در تربیت ورزشکاران و کشف استعدادها افزود: اداره کل ورزش و جوانان اقدامات حمایتی خود را از توسعه ورزش در باشگاه آبفا انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه باشگاه آبفا یکی از باشگاه های مجهز، فعال و سرآمد استان هرمزگان است، ادامه داد: ما نیز از اقدامات توسعه ای در باشگاه آبفا حمایت می کنیم و با توجه به عملکرد خوب آبفا در رشته هایی همچون فوتبال در توسعه امکانات زیرساختی کمک خواهیم کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *