شورای روستای فراهک بشاگرد : نبود جاده مناسب جان دانش آموزان این روستا در خطر است

شورای روستای فراهک بشاگرد :

نبود جاده مناسب جان دانش آموزان این روستا در خطر است

روستای فراهک واقع در شهرستان بشاگرد با ۷۰۰ نفر جمعیت از جاده مناسب و آسفالت محروم است

محمد ناتمی شورای اسلامی روستای فراهک گفت: تردد اهالی این روستا به سختی انجام می شود به همین دلیل کرایه وسایل نقیله تا چندین برابر افزایش دارد، ساخت و ساز خانه و طرح های عمرانی به سختی و باکندی انجام می شود، در فصل زمستان با توجه به بارندگی های شدید و چند روزه جاده بطور کامل حدود یک هفته مسدود می شود و مشکلات دوچندان می شود.

خبرنگار بشاگرد / جعفر برازیده

شورای اسلامی روستای فراهک بشاگرد یادآور شد : متاسفانه بدلیل نبود جاده مناسب ایاب و ذهاب دانش آموزان باخودروی وانت انجام می شود باتوجه به ناهمواری و وجودگردنه های بلند سلامت و جان دانش آموزان در خطر است .

غمدادی دهیار روستای فراهک ضمن درخواست از اهالی رسانه گفت : صدای محرومیت و مظلومیت اهالی روستای فراهک را به گوش مسئولین و متولیان امر برسانید.

غمدادی افزود : روستای فراهک علاوه بر عدم برخورداری از جاده آسفالت با مشکلاتی از قبیل آب شرب و عدم دسترسی به اینترنت را دارد که دانش آموزان و دانشجویان روستا از تحقیق و پژوهش در بستر اینترنت و دریافت مطالب آموزشی محروم هستند و انتظار می رود مسئولین و متولیان امر در راستای توسعه روستاها نسبت به برطرف نمودن مشکلات این روستا اقدام کنند.

در پایان جعفرحسینی زاده معلم روستای فراهک بشاگرد گفت: تعداد ۵۵نفر دانش آموز درمقطع ابتدایی، ۶۰ نفر درمقاطع متوسطه اول و دوم و ۳۰ نفر دانشجو در این روستا ساکن هستند که سختی ناهمواری جاده و عدم دسترسی به اینترنت بیشتر از دیگران متوجه آنهاست.

گفتی است : روستای فراهک با جمعیتی بالغ بر۷۰۰نفر و ۹۵ خانوار در فاصله ۸۰ کیلومتری سردشت مرکز شهرستان بشاگرد قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *