انتصاب معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با صدور حکمی سید منصور عظیم‌زاده اردبیلی را به عنوان معاون جدید اقتصادی و سرمایه‌گذاری این سازمان منصوب کرد.

به گزارش گابریک آنلاین، یه نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، عادل پیغامی در آیین معارفه معاون جدید اقتصادی و سرمایه‌گذاری این سازمان، اظهار کرد: با همکاری و هم‌افزایی تمامی مدیریت‌ها و بخش‌های سازمان منطقه آزاد قشم امیدواریم شاهد رشد شاخص‌ها، افزایش بهره‌وری و تسهیل جذب سرمایه‌گذاری باشیم.

وی ادامه داد: معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری، مهمترین بازوی سازمان جهت انجام پروژه‌های زیرساختی و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای در جزیره است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، عملکرد حوزه اقتصادی و جذب سرمایه‌گذاری را از مهمترین معیارهای سنجش موفقیت عملکرد سازمان دانست و افزود: با اجرای برنامه‌های جدید باید فضا برای جذب و توسعه سرمایه‌گذاری در جزیره قشم تسهیل شود.

به گفته پیغامی؛ انجام برخی اصلاحات در ساختار و انجام چینش‌های جدید از مسائلی است که با هدف تسهیل فرآیندهای جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد رونق اقتصادی در منطقه باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اهمیت توسعه حوزه بین‌الملل و دیپلماسی اقتصادی در منطقه آزاد قشم، تصریح کرد: جذب سرمایه‌گذاری جدید با محوریت سرمایه‌های ایرانیان خارج از کشور و سرمایه‌گذاری خارجی باید مورد توجه ویژه معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان تاکید کرد: با نگاه به آینده و تغییرات پیش رو باید برنامه‌ای جامع جهت توسعه منطقه و افزایش بهره‌وری در حوزه‌های اقتصادی تدوین شود.

 

 

سرمایه‌گذاری و اقتصاد، موتور پیشران جزیره

 

 

دکتر محمد منصور عظیم‌زاده اردبیلی، معاون جدید اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این مراسم گفت: موتور پیشران توسعه قشم، حوزه‌های اقتصادی و جذب سرمایه‌گذاری است.

وی ادامه داد: فرصت‌های بی‌نظیری در حوزه‌های اقتصادی جزیره وجود دارد که امیدواریم با همفکری و هم‌افزایی بخش‌های مختلف، برنامه جامعی با هدف ایجاد رونق در فضای تولید و اقتصادی و تسهیل سرمایه‌گذاری تهیه و تدوین شود.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم افزود: با رفع برخی مشکلات ناشی از دوگانگی حاکمیت در حوزه‌های اقتصادی، شرایط برای حل مسائل پیش روی سرمایه‌گذاران و به نتیجه رسیدن طرح‌ها و برنامه‌های اقتصادی در آینده فراهم خواهد شد.

عظیم‌زاده اردبیلی در پایان خاطرنشان کرد: تامین زیرساخت‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنایع فعال در جزیره جهت ایجاد رونق اقتصادی از اولویت‌هاست.

تلاش برای رضایتمندی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران

مختار گرشاسبی، سرپرست پیشین مدیریت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این جلسه گفت: طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی طی ماه‌های گذشته با هدف روانسازی فرآیندها و افزایش رضایتمندی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران قشم انجام شده است.

وی ادامه داد: آغاز رسمی عملیات بانکرینگ، توسعه صادرات و صادرات مجدد و مثبت شدن تراز تجاری منطقه آزاد قشم برای نخستین بار و همچنین برنامه‌ریزی برای ایجاد خط مستقیم کشتیرانی و پهلوگیری کشتی‌های تجاری بزرگ، بخشی از فعالیت‌های انجام شده در این مدت می‌باشد.

براساس این گزارش، محمد منصور عظیم‌زاده اردبیلی، دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم اقتصادی و دکتری روابط بین‌الملل است. مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تامین اجتماعی، عضو شورای عالی برنامه‌ریزی راهبردی سازمان تامین اجتماعی، عضو هیات مدیره صرافی بانک رفاه کارگران ، مدیرکل برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه آزاد تهران شمال و مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت های مردمی، بخشی از سوابق اجرایی طی دو دهه اخیر معاون جدید اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *