کشف ۱۰ هزار بطری انواع مشروبات الکلی در شهرستان جاسک

کشف ۱۰ هزار بطری انواع مشروبات الکلی در شهرستان جاسک

سردار عباس خاکساری با اشاره به عملیات کشف این میزان مشروبات الکلی اظهار داشت:رزمندگان پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه پاسداران شهرستان جاسک در راستای مبارزه با قاچاق برابر رصد اطلاعاتی و در حین انجام گشت دریایی از ۲ فروند قایق موتوری حامل مشروبات الکلی برابر هماهنگی های صورت گرفته و با دستور مقام قضایی شهرستان نسبت به توقیف انها اقدام شد که تعداد ۱۰ هزار بطری و قوطی انواع مشروبات الکلی توسط مأموران نیروی دریایی سپاه پاسداران شهرستان در ۲۰ مایلی شرق شهرستان جاسک کشف و منهدم شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران شهرستان جاسک با بیان اینکه این مشروبات الکلی از نوع آب جو و ویسکی بوده‌ است، عنوان کرد: ارزش این مشروبات کشف شده بیش از ۴ میلیارد تومان است و بازار هدف این محموله ها سیستان و بلوچستان،چابهار،جنوب کرمان و حومه شهرستان جاسک می باشد.

خاکساری افزود:در این عملیات ۲ فروند قایق به همراه ۴ نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند، خط قرمز ما جلوگیری از قاچاق کالا و برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر و مشروبات الکلی است و  بر مبارزه جدی با این قاچاقچیان تاکید و عزم راسخ داریم.

گفتنی است : شهرستان جاسک در ساحل شمالی دریای عمان قرار دارد، از همین رو به واسطه دسترسی این منطقه از کشور به آب‌های آزاد به ویژه در بعد قاچاق کالا و مشروبات اهمیت بالایی برخوردار است.

خبرنگار جاسک /عباس جهانشاهی، کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *