کلینک های تخصصی در بیمارستان خلیج فارس قشم راه اندازی شد/ انعقاد قرار داد بیمارستان با همه بیمه های فعال کشور

رییس بیمارستان خلیج فارس (جیجیان) قشم از راه اندازی کلینک های تخصصی در این بیمارستان با هدف افزایش رفاه قشموندان و ارتقای حوزه سلامت غرب جزیره خبر داد.

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر حسین شمس با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های انجام شده توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان، درمانگاه تخصصی بیمارستان با حضور متخصصان زنان، زایمان و نازایی، اطفال، چشم، داخلی، گوارش، غدد و ریه و اندوسکوپی راه اندازی شد.

وی ادامه داد: همچنین از این پس، متخصصان دندان پزشکی، فیزیوتراپی و سونوگرافی در بیمارستان حضور خواهند داشت.

به گفته دکتر شمس، براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، پزشک عمومی به صورت شبانه روزی در بیمارستان حضور دارد و خدمات بخش های تزریقات و سرم تراپی، داروخانه، آزمایشگاه و رادیولوژی نیز ۲۴ ساعته می باشد.

رییس بیمارستان خلیج فارس یادآور شد: همچنین بخش دیالیز در دو شیفت صبح و عصر در بیمارستان فعال است و به متقاضیان خدمات ارائه می دهد.
دکتر شمس بیان داشت: به زودی بخش های بستری زنانه و مردانه ( داخلی و جراحی) و اتاق عمل آی سی یو نیز به بهره برداری می رسد.

رییس بیمارستان خلیج فارس در پایان خاطر نشان کرد: دو خط تلفن به شماره های (۰۷۶۳۵۲۷۷۴۵۳) و (۰۷۶۳۵۲۷۷۴۵۱) برای پاسخگویی شبانه زوی به مراجعین در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *