فرماندار جاسک : اورژانس اجتماعی در کنترل و کاهش آسیبها نقش مهمی دارد

فرماندار جاسک :
اورژانس اجتماعی در کنترل و کاهش آسیبها نقش مهمی دارد

بمناسبت هفته بهزیستی ساختمان اورژانس اجتماعی جاسک ۱۵۰متر مربع و اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیون تومان تعمیر، تجهیز و همچنین افتتاح گردید

بمناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی ساختمان اورژانس اجتماعی با حضور مهندس مهرانی فرماندار، احمد بلوچ رئیس اداره بهزیستی و کارکنان اورژانس و بهزیستی افتتاح گردید

در این مراسم مهندس مهرانی فرماندار جاسک گفت : اورژانس اجتماعی در کنترل و کاهش آسیبها نقش مهمی دارد و وجود ساختمانی کامل و مجهز بسیار ضروری بود که امروز این امر محقق شد.

فرماندار جاسک با بیان اینکه اورژانس اجتماعی یکی از برنامه‌های مداخله در مسائل اجتماعی با هدف پیشگیری از آسیب‌هاست، افزود؛ اورژانس اجتماعی یکی از برنامه‌هایی است که برای حل مشکلات مردم توسط دفتر امور آسیب‌ دیدگان سازمان بهزیستی در حال اجراست.

سپس در ادامه آقای بلوچ رئیس اداره بهزیستی گفت : اورژانس اجتماعی تلفیقی از مداخله در بحران فردی، خانوادگی و اجتماعی(مرکز اورژانس اجتماعی)، خط تلفن ۱۲۳، تیم سیار اورژانس می باشد.

رئیس اداره بهزیستی اذعان داشت : از جمله ویژگی برنامه اورژانس اجتماعی «به موقع بودن»، «تخصصی بودن» و «در دسترس بودن» خدمات می باشد.

خبرنگارجاسک / کمیل حیدری نژاد، عباس جهانشاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *