رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان هرمزگان مشخص شد

محمدهادی مفضل با کسب اکثریت آراء به مدت ۴ سال بعنوان رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان انتخاب شد.

• به گزارش گابریک ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان؛ مجمع انتخاب رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان به ریاست امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور خانم گرجی نائب رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی، خادمی معاونت ورزشی اداره کل و اعضای مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

محمودرضا امیاری مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان در این مجمع اظهارداشت: استان هرمزگان دارای قابلیت ها و ظرفیت های بسیار خوبی است و بهره گیری از ظرفیت‌های این استان برای توسعه ورزش ضروری است .
وی بیان داشت: توجه به حوزه ورزش کوهنوردی باعث افزایش نشاط اجتماعی دربین افراد جامعه می شود.
متولی ورزش و جوانان ورزش کوهنوردی را ورزش بسیار مفرح و جذابی معرفی نمود و افزود: کوهنوردی ورزشی بسیار جذاب است که با طبیعت سروکاردارد و با وجود کوههای فراوانی که در استان هرمزگان وجود دارد ، کوهنوردان می توانند از این ظرفیت استان به خوبی استفاده نمایند.
امیاری همچنین در این جلسه از رئیس هیات کوهنوردی استان خواست با برنامه ریزی منسجم و با وحدت کاری اعضای مجمع بتوانند گامهای اثرگذاری رابرای توسعه این رشته ورزشی در استان بردارند.
وی خاطرنشان کرد: هیئت کوهنوردی هرمزگان یکی از هیئت های فعال استان می باشد که در همه زمینه ها و حوزه ها فعالیت دارد و در کنار ارگان های دولتی از جمله هلال احمر ،استانداری ،فرمانداری و … کار امداد رسانی راهم در اولویت دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به اینکه امکانات مناسبی در هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان فراهم شده است و تا پایان سال این زیرساخت ها پیشرفت خواهد کرد، افزود: امیدوارم با افزایش زیرساخت ها میزبانی مسابقات بین المللی و کشوری را برعهده بگیریم تا از این ظرفیت برای پیشرفت ورزشکاران و مربیان بهره کافی را ببریم.
درادامه مجمع خانم گرجی نائب رئیس فدراسیون کوهنوردی اظهارداشت: استعدادها ،ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در رشته کوهنوردی دراستان هرمزگان وجود دارد .
وی افزود: احداث دیوار ه ی سنگنوردی در استان هرمزگان باعث پیشرفت و توسعه بیشتر این ورزش می گردد.
نائب رئیس کوهنوردی خاطرنشان کرد: تفاهم نامه ای از سوی فدراسیون های ورزشی با آموزش وپرورش به امضا رسیده که همه رشته های ورزشی در برنامه شاد معرفی گردد، تا بچه ها با رشته های ورزشی آشنایی کامل پیداکنند و بتوانند با اطلاعات کامل رشته ورزشی مناسب را انتخاب و فعالیت نمایند.
وی در موضوع آموزش بیان داشت: برگزاری جشنواره های ورزشی در چند روز متوالی و در چند کارگاه و کلاس های آموزشی در استان ها می تواند بسیار تاثیرگذار باشد و مربیان،داوران و ورزشکارن می توانند از این جشنواره ها برای ارتقاء سطح آموزشی خود بهره مناسب ببرند.
گرجی افزود: فدراسیون کوهنوردی توجه ویژه و خاصی به بانوان ورزشکار دارد که امیدواریم شاهد روز افزون موفقیت های بانوان ورزشکار در حیطه ورزش کشور باشیم.

لازم بذکراست؛ در پایان این جلسه پس از رأی گیری از اعضای مجمع انتخابی محمدهادی مفضل توانست با کسب ۱۵ رأی به مدت ۴ سال ریاست هیأت کوهنوردی هرمزگان را بر عهده بگیرد.

///

____________________________________________________

#تیم خبری”بندر۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *