قاتل فراری مینابی در مشهد دستگیر شد

قاتل فراری مینابی در مشهد دستگیر شد

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان “میناب یک قاتل که پس از ارتکاب قتل متواری شده بود در کلانشهر مشهد شناسایی و دستگیرشد.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب گفت: در پی وقوع یک فقره قتل عمد یک جوان در یکی از محلات شهرستان و متواری شدن عامل یا عاملان قتل، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود: در تخقیقات میدانی صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد، میان قاتل با مقتول درگیری ایجاد شده و مقتول با ضربات چاقو، به قتل رسیده و قاتل بلافاصله پس از ارتکاب قتل به مکان نامعلوم متواری شده است.

سرهنگ عباس قاسمی اظهار داشت: با تحقیقات علمی و اطلاعاتی بعمل آمده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی، هویت و مخفیگاه قاتل فراری در استان خراسان رضوی شناسایی و تیمی از کارآگاهان با اخذ نیابت قضائی به استان مورد نظر اعزام شدند.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد : مأموران اعزامی باکار فنی و اطلاعاتی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: قاتل در بازجویی های اولیه به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب با تأکید بر اینکه مردم عزیز همواره در شرایط و موارد خاص باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، بیان داشت: پلیس بصورت شبانه روز برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می‌رود، شهروندان عزیز نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس، در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ موضوع را به پلیس گزارش کنند تا در کمترین زمان نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *