سفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به شهرستان حاجی آباد

رضا کمالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه به شهرستان حاجی آباد ،ضمن بازدید از اماکن و پروژه های فرهنگی با هنرمندان ،خانواده شهدا و جانبازان و روسای انجمن های فرهنگی هنری دیدار کرد

به گزارش گابریک ، برنامه های سفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد به شرح ذیل  در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

 

 عطر افشانی گلزار شهدای حاجی

رضا کمالی زرکانی ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در سفر به شهرستان حاجی آباد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدا ضمن عطر افشانی ،به ساحت مقدس شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

 

 دیدار با خانواده جانباز شهید حاج غریب مرادی

رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در سفر به شهرستان حاجی آباد به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده جانباز شهید حاجی غریب مرادی دیدار کرد.

دیدار با جانباز شهرستان حاجی آباد

رضا کمالی زرکانی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت  گرامیداشت هفته دفاع مقدس با سلیمانی جانباز  ۵۵درصدی شهرستان حاجی آباد  دیدار و گفتگو کرد. 

 

 دیدار  مستقیم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با ارباب رجوعان در حاجی آباد

رضا کمالی زرکانی با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  حاجی آباد  ضمن بازدید از بخش های مختلف و انجمن های فرهنگی هنری بصورت مستقیم با ارباب رجوعان دیدار و درخواست ها را مورد رسیدگی قرار داد.     

  

 رونمایی از کتاب شاعر حاجی آبادی

کتاب(سقوط در شهریور سرد) به نویسندگی مرتضی رحیمی نژاد با حضور  رضا کمالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

در این آیین که جمعی از هنرمندان و روسای انجمن ها حضور داشتند،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،حاجی آباد را به لحاظ فرهنگی و هنری غنی دانست و عنوان کرد: هنرمندان این خطه توانسته اند در معرفی استعداد های این منطقه خوب عمل کنند ،اما معتقدیم ظرفیت ها و پتانسیل حاجی آباد بیش از این میباشد.

بازدید از انجمن های خوشنویسی ،هنرهای تجسمی و کتابخانه عمومی از دیگر برنامه های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به شهرستان حاجی آباد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *