پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز خبرنگار

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی فرارسیدن هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و فعالان حوزه اطلاع رسانی تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم ما یسطرون
هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی در تقویم نظام جمهوری اسلامی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است. این روز یادآور مردان و زنان بزرگی است که با قلم و بیان روشنگرشان تصویری شفاف و دقیق از نمای جامعه خویش را در عمق جان و اندیشه ها ترسیم می کنند.
خبرنگاران به‌عنوان راویان صدیق جامعه در عرصه اطلاع رسانی گام برمی‌دارند تا حقایق را به درستی و شفاف به اطلاع جامعه برسانند. تلاش فعالان حوزه خبر است که می تواند مسیر اعتلا، توسعه و پیشرفت نظام اسلامی را هموار کرده زمینه ساز تحقق اهداف و اولویت های نظام و منافع ملی باشد.
اگر تلاش خبرنگاران و رسانه ها نبود بسیاری از مسایل اجتماعی, اقتصادی , فرهنگی و سیاسی رفع نمی شد. بی تردید رسانه ها و مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی می توانند سرعت حرکت جامعه را به سمت پیشرفت و توسعه افزایش دهند و بویژه در شرایط کنونی با بیان پیشرفت ها و کارآمدی بخش های مختلف نظام، نقش مهمی در تقویت امنیت روانی، حفظ فضای امید و اعتماد در جامعه ایفا می کنند.
خبرنگاران و فعالان عرصه های رسانه ای در جزیره قشم با وجود تمامی کمبودها و کاستی ها، به راستی های تاثیرگذاری در بیان مشکلات و حل مسائل پیش روی توسعه این منطقه داشته و دارند و بواسطه این تلاش هاست که امروز می توانیم پیشرفت های رخ داده در جزیره را به گوش مردم برسانیم.
در پایان اینجانب برخود لازم می‌دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهیدمحمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و شهید یوسف دقت از شهدای رسانه استان هرمزگان، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، عکاسان، فعالان عرصه اطلاع رسانی و مدیران رسانه‌ها، در استان هرمزگان و جزیره زیبای قشم تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال توفیق و سربلندی را برای شما عزیزان خواستارم.

عادل پیغامی
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *