استاندار هرمزگان در بازدید از روند آبرسانی به ۲ شهر و ۲۱ روستای بندرعباس و خمیر

۴۰ هزار نفر در آینده نزدیک از خط انتقال آب شیرین کن خلیج فارس تامین آب می شوند.

به گزارش گابریک آنلاین؛ استاندار هرمزگان از روند آبرسانی به ۲شهر و ۲۱ روستای شهرستان‌ها  بندرعباس و بندر خمیر از خط انتقال خلیج فارس بازدید کرد.
مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این بازدید که احمد مرادی نماینده مرکز استان در مجلس، مدیرعامل آبفا و فرماندار خمیر حضور داشتند، با بیان اینکه خط انتقال آب به مناطق یاد شده بیش از هزار میلیارد ریال هزینه پیش بینی شده است، افزود: در اجرای این طرح، ۲ شهر و ۲۱ روستا بخش مرکزی شهرستان‌ها  بندرعباس و بندر خمیر از نعمت آب شرب پایدار بهره‌مند خواهند شد.
به گفته وی، اجرای این پروژه در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در حال انجام است که با اتمام خط انتقال آبرسانی، ۴۰ هزار نفر در مناطق یاد شده از طریق خط انتقال آب شیرین کن خلیج فارس تامین آب خواهند شد.
در ادامه این بازدید عبدالحمید حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان نیز  با قدردانی از حمایت های استاندار هرمزگان تصریح کرد: با تکمیل این پروژه نیاز آبی شهرهای علوی و تازیان و روستاهای تهلو، انگوران، چاه گود، کشار بالا، کشار چمردان، کشار دوستنی، کشار زیر، کشار سرگپ و چاه لیمو در شهرستان خمیر و روستاهای بنوبند، بنوبند پاسنگ، شهرو، چاهو، بلندو، سودرو، گربند، محمدآباد، قلات بالا، قلات پائین، کنارو و محمد شمسی در شهرستان بندرعباس از این خط تامین خواهد شد.

وی افزود: عملیات اجرای ۲۱ کیلومتر خط انتقال نیز با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی توسط سرمایه گذار در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *