غول مسکن مهرخوار

ارسالی شهروندان بندرعباس_همه ی ما قصه غولی رو که به سرزمینمون حمله کرد و جوونای دسته گلمونو پرپر کردو شنیدیم و تکرار کردیم و گاهی براشون آه کشیدیمو اشک ریختیم.

اونا جوونی شونو دادند که پدران و مادران و همچنین دختران این سرزمین آسوده باشند و اسیر دست اجنبی نشن ..رفتندو تکه تکه شدند که نزارند یه غول دیگه بیاد و دوباره سایه سنگینش رو بر سر این مردم بندازه ‌ولی اون غول اومده بود .

بدون اینکه کسی خبردار بشه آخه اینبار با سرو صدا نیومده بود خیلی آروم و با احتیاط .طوریکه کسی متوجهش نشه داشت ریشه هاشو محکم میکرد و خون مردم بیچاره رو در حد خشک شدن میمکید .

تنها نبود با ایل و تبارش اومده بود و اسم هاشونم مثل خودشون عجیب و غریب بودند ( ب ز) (غ پ)(م ه) ولی اسم عملیات خونینشون بود:
*(مفسد اقتصادی)*
وسط مردم بودند و نفس تک به تک جوونا و پیرا رو گرفته بودند طوریکه نفس ها دیگه به شماره افتاده بود..

وقتی مردم به خودشون اومدند که این غول تبدیل به غول هفت سری شده بود که هیچ کس یارای مقابله با اونو نداشت یه عده گفتند بیخیالش بشیم ما که نمیتونم جلوی این غول بایستیم .. 

یه عده جوون که هنوز غیرت و مردانگی تو وجودشون بود ،گفتند سکوت جایز نیست و جمله امام حسین رو که فرمودند: *(مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است)* رو علم کردند و جلو رفتند..

آره وقتش رسیده که این جوونای با غیرت جای اون جوونا رو بگیرن و به قلب این غول هفت سری که معیشت و حق این ملت رو پایمال میکرد حمله کنن.

یه سر این غول درمسکن مهر بندرعباس سربرآورده که باعث شد زندگی ۴۰۰ خانوار بیچاره و درمانده رو از هم متلاشی کنه حالاهمون جوونای با غیرت دوباره قد علم کردند. 

با یک شبیخون ریشه غول مفاسد اقتصادی رابرای همیشه قطع خواهند کرد و اگر جانشون رو هم در این راه بدن نمیذارند که این غول نفس دختران و پسران سرزمینشون رو بگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *