دیدار مدیر عامل شرکت گاز با سرپرست و پرسنل واحد بازرسی فنی

به گزارش گابریک،  مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان بمناسبت هفت آبان، سالروز تاسیس بازرسی و نظارت  در سال ۱۳۷۳ که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز بازرس نامگذاری گردیده با رئیس و پرسنل واحد بازرسی فنی  ،دیدار کردند.

فواد حمزوی بمناسبت هفت آبان و روزبازرس در دیدار باسرپرست و پرسنل واحد بازرسی فنی این شرکت ضمن تشکر از مهندس جعفری، رئیس سابق این واحد افزود: مهندس جعفری نظم و ترتیب خاصی به این واحد داده و با آمدن مهندس شهابی، سرپرست کنونی بازرسی فنی  امید است شاهد پیشرفت روزافزون شما بازرسان در انجام وظایف محوله باشیم.

 

حمزوی بیان کرد:ضمن تقدیر و تشکر از بازرسی هایی که بی وقفه و مستمر در طول سال از پروژه های گازرسانی  انجام می دهید در صورت وجود عیب و نقص،  علاوه بر اعلام نقص موجود به مسئول مربوطه، راهکار مناسب  نیز طرح شود  تا شاهد توقف پروژه ها نباشیم.

 

گفتنی است در ابتدای این دیدار نیز سرپرست و پرسنل بازرسی فنی گزارشی از عملکرد واحد خود  در شش ماه اول سال ۹۹ بیان و پیرامون برخی مسایل و مشکلات کاری با مدیر عامل شرکت گاز استان  مطرح و گفت و گو کردند.

 

درپایان نیز با حضور مدیرعامل،رئوسای حراست، روابط عمومی و مخابرات شرکت گاز استان هرمزگان با اهدا لوح  از  سرپرست و پرسنل بازرسی فنی این شرکت تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *