برگزاری همایش گرامیداشت روز جهانی داوطلب در میناب

برگزاری همایش گرامیداشت روز جهانی داوطلب در میناب
همایش گرامیداشت روز جهانی داوطلبان با حضور مختار سلحشور ،مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب ، مسئول هماهنگی هیئت های رسیدگی به تخلفات کارکنان جمعیت هلال احمر و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی در شهرستان میناب برگزار شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با بیان اینکه بزرگترین و قابل اتکاترین سرمایه هلال احمر داوطلبان هستند ، گفت: عمده ماموریت های هلال احمر را داوطلبان به دوش دارند و به پشتوانه این ظرفیت اقدامات خوبی رقم خورده است.

وی با اشاره به جتایات رژیم صهیونیستی و نسل کشی گسترده در غزه گفت:جمعیت هلال احمر با اتکا به ظرفیت امدادگران و داوطلبان خود پیشگام خدمات رسانی به مردم مظلوم غزه شد و در زمینه تجمیع و ارسال کمک های مردمی به غزه اقدامات گسترده ای انجام داده است.

سلحشور تاکید کرد:حجم کمک ها و همت والای مجموعه هلال احمر طی سال های اخیر و در مناسبت ها و رویدادهای مختلف مایه مباهات و افتخار است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان با بیان اینکه اشاعه امید و اعتماد در جامعه دستاورد مهم داوطلبان جمعیت هلال احمر است‌، تاکید کرد:داوطلبان مهم ترین سرمایه ما هستند چرا که در راه بشر دوستی و انجام ماموریت های هلال احمر گام بر می دارند ‌.

سلحشور ضمن قدردانی از استاندار، فرمانداران و مسئولان شهرستانی جهت همراهی بی شائبه با هلال احمر تصریح کرد: همگی در راه توسعه اهداف والای هلال احمر استوارتر از گذشته در راه خدمت گام بر می داریم.
در پایان از مدیران و کارشناسان وجمعی ازاعضا وداوطلببن شهرستان ها هلال احمر تحلیل شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *