رکورد جهانی روپایی مسافت با توپ توسط آرش احمدی شکسته شد

 

صبح امروز و در روستای دهو، رکورد جهانی روپایی مسافت با توپ که پیش از این متعلق به یک فرد انگلیسی بود، توسط آرش احمدی شکسته شد.

آرش احمدی در گفتگوی اختصاصی با آنامیس نیوز گفت: از این رکورد حس بسیار عالی و غیر قابل توصیف دارم.

وی با بیان اینکه برای این رکورد از سه سال قبل برنامه ریزی داشته و قصد شکستنش را داشتم افزود: تمرینات سختی رو پشت سر گذاشتم که بعد از فوت مربی بزرگوار جناب کریم آبادی، همیشه به تنهایی تمرین کرده که البته در این راه دوستان بزرگواری همیشه در کنار بنده بودند و جا داره تشکر ویژه از آنها داشته باشم.

این ورزشکار تصریح کرد: این رکورد، دومین رکورد جهانی بنده در گینس هست که البته پیش از این سه رکورد جهانی هم در سازمان جهانی ثبت رکورد ایمارو از بنده به ثبت رسیده است.

احمدی خاطر نشان کرد: واقعا خیلی خوشحال هستم که این رکورد در روستای دهو شکسته شد که از همین طرق از آقایان بنیامین زاهدی، حسن زاهدی، مجید زاهدی، جابر زاهدی، حسین زاهدی و محمد اسلامی دهیار محترم این روستا که هزینه این رکورد را متقبل شدند تشکر می کنم.

آرش احمدی با تقدیم این رکورد به روح استاد‌ مرحوم ابراهیم کریم آبادی عنوان کرد: این استاد بزرگوار برای بنده بسیار زحمت کشیدند و تا آخر عمر مدیون زحمات ایشان هستم.

وی در پایان گفت: از اسماعیل احمدی سولقانی، اسطوره والیبال هرمزگان که همیشه با راهنمایی های ایشان مسیر ورزشی خود طی می کنم و از سید جواد رضایی مدیر محترم بنیاد نخبگان تشکر ویژه دارم.

گفتنی است، این رکورد پیش از این به طول ۲۰ کیلومتر ثبت شده بود که آرش احمدی با ثبت ۲۱ کیلومتر و ۲۰۰ متر، ۱.۲ کیلومتر این رکورد را بهبود بخشید و آن را به نام خودش ثبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *